ГлавнаяГостевые посты → Заморожені продукти це не страшно!

Заморожені продукти це не страшно!

Говорити про те, що їжа швидкого харчування, на зразок лапши і пюре в стаканчиках, аж ніяк не є повноцінним харчуванням, вже не потрібно. Але сьогоднішній швидкий спосіб життя з катастрофічною недостатністю часу, диктує свої умови. Людям необхідні повноцінні, смачні страви, які можна приготувати за 10-15 хвилин. Одразу приходять на думку лише кілька рецептів, які до того ж не можна назвати повноцінними. Виходом у такій ситуації можуть стати заморожені овочі, фрукти, суміші.

fruits_and_vegetables

Почнемо з овочів. На їх підготовку до вживання потрібно витратити немалу кількість часу, якого звичайно ж немає. Тому заморожені овочі є легким способом отримати страву, яка практично одразу після розморожування є готовою для вживання. Особливо актуальним це є взимку, коли вибір свіжих овочів суттєво обмежений.  Уявіть собі наскільки зрадіють ваші близькі, коли зможуть поласувати, наприклад, гречаною кашею з цвітною капустою посеред зими. А вам не потрібно буде довго мити, чистити і готувати всі складові. Достатньо дістати пакет з замороженою цвітною капустою і за 10 хвилин все приготувати.

Практично та ж ситуація й з фруктами та ягодами, замість того, щоб довго перемивати, чистити і перебирати полуницю, вам достатньо розморозити завчасно підготовлені ягоди і зробити смачний компот, або десерт. Взимку, коли про справжню полуницю або вишню не може бути й мови, за допомогою заморожених продуктів ви зможете почастувати своїх гостей та близьких смачним ягідним десертом власного приготування.

Ще цікавішим і простішим у приготуванні варіантом є готові заморожені суміші. Візьмемо для прикладу овочі з рисом і шампіньйонами. Звучить вже дуже смачно, до того ж для приготування потрібно тільки розігріти суміш на пательні. Стає зрозумілим, що це справжня можливість бути хорошою домогосподаркою без затрати великої кількості часу.  Таких сумішей дуже багато, і вони здатні задовольнити будь-який смак. Більше того, за допомогою заморожених сумішей можна приготувати повноцінні перші страви, наприклад суп з шампіньйонами.

Картопля фрі хоч і вважається некорисною, але без неї вже нікуди, та й періодичне ласування такою картоплею, без зловживання, не принесе ніякої шкоди. Особливо, якщо її можна купити в замороженому вигляді і вдома всього за кілька хвилин отримати вже готову, смачну страву.

Звичайно, заморожені овочі, фрукти та суміші не можуть повністю замінити свіжі продукти з бабусиного городу. Але з їх допомогою можна створити для родини повноцінний раціон харчування таким чином, щоб у вас залишався час і для себе.