Главная → Як покращити смак томатного соусу

Як покращити смак томатного соусу

37Без томатного соусу дуже важко обійтися. Він є основою більшості страв. Неможливо уявити смачний шашлик, піца або спагетті з томатного соусу. Але самостійно готувати його важко. Потрібно багато часу. Задачу можна спростити. Можна приготувати соус, використовуючи в якості основи томатну пасту з магазину. Томатний соус (маринара) вперше виготовили в Італії. Він дуже швидко придбав любов і популярність і в інших країнах світу.

Популярні рецепти соусів на основі томатної пасти можна знайти на інтернет-ресурсах, тут докладно описані рецепти приготування, також розкриті секрети приготування соусів в мультиварці.
До складу маринары входять томати, цибулю, пряні трави і часник. Завдяки складу соус можна зберігати дуже довго. В Італії склалася традиція вживати маринару з пастою. Додають соус в піцу, рис і морепродукти. Сочевиця з морепродуктів також вимагає додавання цього соусу.

Адаптований соус і до російської кухні. Маринару додають в багато страви російської кухні. А деякі страви вже стали класичними для неї. Наприклад, риба в томатному соусі – відома більшості людей холодна закуска. Її завжди ставлять на святкові столи. Тефтелі в томатному соусі дуже подобаються дітям.

Страви на основі маринары готуються досить швидко, просто. Але якість і смак томатної пасти, що купується в магазинах, залишають бажати кращого. А адже саме соус є головною складовою цих страв. Але томатний соус можна поліпшити самостійно. Зусиль до цього прикладати майже не доведеться.

Як реанімувати томатну пасту? Треба скористатися червоним перцем і кропом. Саме ці інгредієнти здатні зробити з звичайної пасти маринару. І вона буде не гірше за смаком, ніж в італійських ресторанах.

Покупать можно самые разнообразные вещи, в том числе и в сети. В этом плане, хочется отметить, что сейчас даже швеллер стальной можно качественные заказать, в том числе и в оптовом формате. Сайт, который мы советуем, реально проверенный, вы и сами можете посмотреть все контакты.