Главная → Готоуємо на Новий Рік

Готоуємо на Новий Рік

3382Так уже повелося, що Новий рік і Різдво ми звикли в першу чергу відзначати в колі сім’ї. Новорічні канікули зближують людей, дають час побути зі своїми близькими, приділити їм максимум уваги. Чому б не доставити найближчим людям ще більше задоволення, порадувавши їх новими незвичайними смачними стравами? Ми пропонуємо черпати ідеї для новорічного столу в зарубіжних кулінарних традиціях. Сподіваємося, що дана інформація зможе зацікавити навіть тих, кого навчання професії кухар мало цікавить.

У кожної сучасної людини, так чи інакше, виникає питання, що приготувати на новий рік і Різдво? Передсвяткова суєта в якийсь момент вибиває з колії, сил на приготування страв для новорічного столу не залишається, і саме свято не виходить таким душевним і теплим. А ще буває, що з року в рік люди відзначають це свято одними і тими ж стравами, салат олів’є, холодець, запечена качка або індичка, і звичайно ж нарізка ковбаси, шинки і сиру. Нудно, не знаходите? Ми хочемо вдихнути в ваше свято трохи шарму і розповісти про те, як прийнято відзначати новий рік і Різдво в інших країнах світу.

Пам’ятайте нашу традицію рівно опівночі, під бій курантів чокатися келихами з шампанським, вітати один одного і загадувати бажання? Чи замислювалися ви коли-небудь про те, як прийнято зустрічати перші хвилини нового року в інших країнах світу? Наприклад, в Іспанії, Португалії та на далекому райському острові Куба, під бій годин люди з’їдають дванадцять виноградин і на кожну загадують бажання — по одному на кожен місяць нового року.

Часто для того чтобы готовить, необходима некоторая техника. Вот для примера тут продается пароочиститель (Киев) по смешной цене можно, согласитесь нужная вещь для хозяйки. Заходите и посмотрите что именно это ха пароочиститель.