Главная → Все що потрібно знати про базилік

Все що потрібно знати про базилік

2324Сегодня мы с вами много про что поговорим. В этой статье расскажем вам что такое базилик, и для чего он. А так же про отличные рецепты которые можно делать и с базилика, и вообще много из чего. Смотрите рецепты, думаю они вам понравятся и вы больше не будите иметь проблем с тем что приготовить на ужин.

Базилік — ароматна пряність, яка викликає мало не побожний трепет у жителів південно-східних держав (тієї ж Індії), і практично незнайома російським людям. Звичайно, цією травою користуються і в наших краях, однак далеко не так часто, як на півдні.

До слова, в місцях зростання базилік широко застосовується не тільки в кулінарії, але і в медицині. Правда, лікувальні властивості східної «приправи» — це вже зовсім інша історія …
Вирощування базиліка

Якщо говорити про дикому базиліці, то він росте в Африці, південно-східної Азії та Центральній Америці.

А от у якості городнього вихованця базилік вирощують на Кавказі і в помірних широтах — наприклад, в середній смузі Росії (в теплицях). Однак, незважаючи на це, багато росіян або взагалі не знають, що таке базилік і як він виглядає, або використовують його у складі «Прованські трави», але при цьому все одно не знають, як він виглядає.

До речі, базилік настільки активно росте, що заповзятливі фермери збирають його урожай два раз на рік: влітку в суху погоду і восени.
Способи тривалого зберігання базиліка

Існує два вірних способу надовго зберегти листя базиліка: сушка і засолювання.

Сушити базилік потрібно в добре провітрюваному теплому місці. При цьому на траву не повинні потрапляти прямі промені сонця, а температура повітря повинна бути нижче 35 ˚ С. Чисті листя разом зі стеблами розкладаються на рівній поверхні в один шар і сушаться до стану, коли листя і квіти почнуть легко розтиратися в порошок пальцями. Після цього порошок базиліка зсипають у скляну тару і дуже щільно закривають кришкою.