Главная → Молочний улун

Молочний улун

Молочний улун, також іноді званий молочним оолонг, — чай, який за традицією роблять з добірних сортів Цзінь Сюань («Вогненна квітка»).

Глибина і витриманість смаку улуна в цьому напої з'єднується з м'яким ароматом молока. Кожен ковток цього чаю залишає за собою багате післясмак. Як і всі улуни, цей сорт бадьорить дух, прояснює розум і знімає фізичну втому.

Крім цього молочний улун благотворно впливає на селезінку і зігріває шлунок. Ці властивості зробили молочної улун одним з найбільш часто вживаних чаїв у світі.

Молочний улун

Його виготовлення починається зі збору свіжих чайного листя, які висушують на сонці і підв'ялюють. Після цього їх струшують і залишають для подальшої ферментації. Потім листя піддають обробці високою температурою для швидкого сушіння і скручують.

Далі проводиться остаточна сушка і відбір.

Най Сян Цзінь Сюань (друга назва молочного улуна) є традиційним тайванським напоєм. Він відповідає чакрі селезінки і шлунку і особливо ефективний у вечірній час доби.

Окремим сортом молочний улун не є (він відноситься до сорту улун). Слово «молочний» вказує на його ароматизацію.

Сьогодні молочний улун купити можна в будь-якому магазині, наприклад, ви можете замовити його у спеціалізованому інтернет-магазині black-green.ru.