Главная → Хороші жири

Хороші жири

Всі, хто прагне до стрункості, допускають одну помилку, повністю виключаючи споживання жирів. А потрібно їсти корисні і правильні жири, без яких стан шкіри швидко погіршитися. Наприклад, вершкове масло можна замінити оливковою.

Головні джерела корисних жирів — це горіхи, оливкове масло і авокадо. Ці продукти приносять велику користь нашому організму. Про красу вашого тіла подбають і фізичні навантаження, чи будуть це заняття в спортзалі або робота в гаражі за допомогою пильного диска Атака, але ось ваше харчування повинне допомагати організму відчувати себе протягом дня не просто добре, а ідеально і жири відіграють у цьому не останню роль.

Люди, в чиєму раціоні таких жирів багато, худнули до 4х кілограм за 1,5 місяці, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Хороші жири

Зверніть увагу на насіння кунжутне, соняшникове, гарбузове, а також на горіхові масла, в яких також багато корисних жирів, як і в самих горіхах. Їх можна їсти як перекушування, додавати в салати, приправляти соуси і використовувати як панірування для риби і м'яса.

Різні сорти авокадо можна додавати в салат і інші закуски.

Кунжутне, льняне, соняшникова, кукурудзяна, оливкова олії — всі ці масла використовують таким чином:

Для смаження — кукурудзяна, оливкова або соняшникова.

Для маринаду — оливкова, горіхове, кунжутне.

Для салатів — оливкова, кунжутна, лляне.

Темні оливки і зелені маслини — це також джерело хороших жирів. Оливки добре підійдуть для начинки піц і салатів.