Главная → Основи здорового харчування: енергетика

Основи здорового харчування: енергетика

Завжди важливо, що ми їмо, коли і як. Але не менш важливо те, в якому настрої ми приймаємо їжу. Не варто ставитися до цього занадто серйозно, для початку достатньо лише задуматися над самим процесом, щоб поступово вводити деякі зміни в приготування їжі та її вживання.

Все навколо володіє своєю енергетикою. Як ви знаєте, енергія буває позитивною і негативною, сильною і слабкою. У кожного вона своя особлива і все, до чого торкається людина, теж набуває трохи його енергії, (тому речі пахнуть своїм господарем). Коли готуєте їжу, намагайтеся думати тільки про хороше і приємне.

Якщо ви думаєте позитивно, то і ваша їжа набуває таку енергію, що в результаті відмінно позначається на травленні.

Основи здорового харчування: енергетика

Ще в глибоку давнину лікарі радили не приймати їжу під час поганого настрою. Це також має сенс, оскільки в поганому настрої людина стає вразливий до різного роду захворювань, інфекцій і неприємностей. А, приймаючи їжу в поганому настрої, ви практично відкриваєте двері вірусам і бактеріям.

Навіть якщо ви звикли дивитися телевізор під час їжі, вибирайте менше з двох зол і вмикайте небудь мультфільми.) Але краще всього зробити з їжі своєрідний ритуал, якому ви відводите небагато часу. Тоді харчування буде давати вам максимум користі і енергії.

Якщо ви хочете провести вечір з друзями, то на ВДНГ у пивному ресторані можна смачно повечеряти. Це відмінне місце і для ділової зустрічі, і для веселої компанії.