Главная → Джерела кальцію

Джерела кальцію

Кальцій — один з основних мікроелементів, необхідний кожній людині. Він становить основу наших кісток і зубів, без нього неможлива правильна робота серця і м'язів, крім того, без кальцію тьмяніють волосся і ламаються нігті.

Тому необхідно щодня отримувати цей мікроелемент у достатніх кількостях. Всім добре відомо, що максимальний вміст кальцію в молоці, однак, щоб отримати денну норму його потрібно випити як мінімум три склянки, це занадто багато навіть для любителів, не кажучи вже про те, що зараз багато хто відмовляється від цього вкрай корисного продукту через смакових уподобань.

Джерела кальцію

Для тих, хто хоче прекрасно себе почувати і добре виглядати, не примушуючи себе до вживання молока і ліків, фахівці виділили величезну кількість продуктів, які можуть стати альтернативними джерелами кальцію.

У великих кількостях цей мікроелемент міститься не тільки в молоці, але і в кисломолочних продуктах, таких як сир, сметана, кефір і йогурт.

Також їм багата соя і продукти з неї, наприклад, соєві боби містять величезну кількість кальцію.

У рибі дуже багато кальцію, особливо в консервах, де міститися кісточки, розм'якшені при приготуванні. Зі свіжої риби найбільш багатої кальцієм є лосось, форель, горбуша.

Зараз ще мало хто знає про брукву, корінь якої містить половину денної норми кальцію, а так само вітамін С. Трохи менше цього мікроелемента в ріпі і цитрусових. Найбільш багаті кальцієм апельсини та мандарини, які також містять калій і магній.

Кальцій в достатку мається на інжирі та хурмі. З злакових можна виділити овес, який можна вживати у вигляді вівсяної каші.

Джерела кальцію

Нарешті, вкрай багаті кальцієм горіхи і насіння, про користь яких давно відомо. Вони містять не тільки величезну кількість кальцію, але і інші мікроелементи, такі як калій, фосфор і магній. Особливо варто відзначити мигдаль і бразильський горіх — вони чемпіони по корисності серед горіхів.

Таким чином, завдяки великій кількості продуктів, що містять кальцій, легко можна запобігти його недолік, який призводить до такої серйозної хвороби, як остеопороз. Важливо стежити, щоб ці продукти завжди були в раціоні, тим більше, що більшість з них містять і інші життєво важливі мікроелементи.

Якщо вас цікавить постачання лікарських засобів, то ви можете замовити оптові поставки за найкращими цінами для своєї компанії.