Главная → Продукти, що віднімають і дають енергію

Продукти, що віднімають і дають енергію

Існують продукти, вживаючи які, не відчувається тяжіння, можна легко продовжувати займатися своїми справами. А є такі, які здатні забрати всю енергію і життєвий тонус.

Продукти, що віднімають енергію, — Це ті продукти, які містять токсини, погано перетравлюються організмом, після яких залишається важкість у шлунку, виникає млявість і втома. До них відносять:

Продукти, що віднімають і дають енергію

М'ясо (телятина, свинина і яловичина) — потрібно постаратися виключити його з раціону, і замінити на страви з птиці, риби, овочів; Потрібно врахувати, що в більшості випадків вплив м'ясних страв на організм людини залежить від якості самого продукту і від способу його приготування . Наприклад, куплені в магазини котлети негативно позначаться на вашому організмі, враховуючи наявність добавок, цукру і сумнівне походження м'яса, а от домашня кров'яна ковбаса чи курка на грилі — ідеальне рішення навіть для тих, хто дотримується дієти.

Ферментовані продукти (кислі сири, копчені та квашені продукти), ця їжа пройшла тривалу обробку, і тепер в них не існує корисних організму речовин. Відмовтеся від них, або хоча б скоротіть їх вживання.

Коренеплоди (крім буряка та моркви). Вважається, що плоди, які ростуть над землею і відкриті сонцю, принесуть більше енергії, ніж дозрівають під землею.

Цукор, алкоголь, кава — дають підйом енергії, який швидко змінюється втомою.

Хімічні добавки, генетично модифіковані продукти — погано позначаються на імунній системі, пригнічують репродуктивні функції, а також призводить до деградації особистості і це не жарт.

Продукти, що віднімають і дають енергію

Продуктами, що приносять енергію, є ті продукти, які повинні бути присутніми в раціоні кожної людини щодня. До них відносять:

Свіжі овочі, фрукти, ягоди.

Молочні продукти, підвищують витривалість, надають енергію і тонус.

Пшеничні продукти, до них відносять не тільки каші, а також хліб і макаронні вироби з борошна грубого помелу;

Мед — найцінніший «концентрат» енергії, і кілька ложечок меду, прийняті з водою з ранку до їди, сприяють підтримці високого рівня працездатності на цілий день.

Виноград, інжир, фініки, мигдаль — їх найкраще вживати замість солодощів.

Бобові (квасоля, сочевиця, горох,) — корисні для травлення.