Главная → Чим корисна журавлина

Чим корисна журавлина

Коли на дворі тримаються холоди, дуже важливо насичувати організм вітамінами. Сьогодні ви дізнаєтеся, чим корисна журавлина і чому вона важлива взимку. Також почитайте про те, які ще продукти переважніше для зимового вегетаріанського столу.

Достатня кількість журавлини (свіжої або мороженої) дає можливість вашому організму більше пручатися розвитку інфекції. Особливо це стосується шлунка і зубів. Ви можете з'їдати трохи журавлини на сніданок кожен день, щоб бути спокійними за те, що у вас знизиться потенційна загроза виразки або розвиток карієсу.

Чим корисна журавлина для всього організму в цілому? Вона сприяє тому, щоб затримувати старіння, зміцнює артерії, роблячи серцево-судинну систему більш сильною, і поставляє в організм велику порцію вітаміну С.

Чим корисна журавлина

Завжди враховуйте, що тільки свіжа журавлина надасть вам всі необхідні вітаміни і поживні речовини, а тому додавайте її в будь-які страви, але безпосередньо перед подачею цих страв на стіл.

Не варто також додавати в журавлину цукор, це повністю міняє її смак і, звичайно ж, не сприяє загальному оздоровленню. Взагалі будь-які натуральні продукти погано справляються зі своїм завданням, коли поруч знаходиться такий сильний шкідник як цукор.

І ще одна невеличка ремарка до теми чим корисна журавлина. Їжте завжди стільки журавлини, скільки вам хочеться. Якщо не можете з'їдати більше жмені журавлини в тиждень, не їжте.

Ніякі рекомендації дієтологів з «правильними» нормами споживання вітамінів не підкажуть вам того, як це зроблять ваші внутрішні інстинкти тіла. Саме організм знає, чи треба йому зараз 2 ложки журавлини або 4 відра, а вам потрібно просто вміти чути його. :)

Для тих, хто планує облаштувати свою кухню по новому, зверніть увагу на нові чорно-білі кухні, які сьогодні користуються особливим попитом.