Главная → Трави для очищення організму

Трави для очищення організму

З давніх пір і до сьогоднішнього дня люди використовували рослини для оздоровлення і лікування. У цій статті ви дізнаєтеся, які є трави для очищення організму.

Для цієї мети використовуються трав'яні збори, до складу яких входить декілька елементів. Надаючи комплексну дію на організм, вони виводять продукти розпаду, шлаки, токсини.

Трави для очищення організму

До складу першого трав'яного збору (тибетського) входять квіти ромашки, безсмертник, березові бруньки, звіробій. Увечері інгредієнти в рівних пропорціях потрібно перемішати, столову ложку збору залити 0,5 літра окропу, настояти півгодини і процідити. Перед сном потрібно випити стакан настою натще, додавши чайну ложку меду.

Вранці за 30 хвилин до їжі випивають залишок настою, попередньо підігрів його.

Другий трав'яний збір включає в себе в рівних пропорціях ромашку, пустирник, пижмо, насіння льону, м'яту, кору крушини, полинь, лист сени, безсмертник, корінь кульбаби. Інгредієнти потрібно перемішати, одну столову ложку суміші залити 250 мл окропу, настояти півгодини, процідити, пити між прийомами їжі невеликими порціями.

Трави для очищення організму

Ці збори очищають організм, підвищують працездатність, позбавляють від шуму у вухах, головних болів і слабкості. Курс — 2,5 місяця. Повторення — тільки через рік.

Іноді немає необхідності складати складні збори. Деякі трави володіють унікальними здібностями очищати організм самі по собі. Такими травами для очищення організму є: Шабельник болотний, омела біла, лист чорної смородини, корінь соняшнику, лист подорожника, кукурудзяні рильця.

Якщо ваш організм працює як годинник, то ви не замислюєтеся над такими проблемами як схуднення, проблеми з шлунком, головні болі. Користуйтеся тим, що вам пропонує природа і вашому організму до глибокої старості гарантовано здоров'я.