Главная → Поліпшення травлення

Поліпшення травлення

Будь-яка людина чудово знає, що чим легше в шлунку, тим більше енергії. Після рясного обіду настає відчуття повільності і виникає бажання поспати, куди вже до роботи, а тим більше до якихось там фізичних вправ.

 

Правила поліпшення травлення потрібні кожному, так як від цього залежить відчуття протягом всього дня. Якщо вас замучили виразки, гастрити, незрозумілі болі або дискомфорт, то тут вже складно зосередитися на чомусь більш важливому і серйозному, всі думки тільки про те, як би позбутися від болю. Здавалося б, на допомогу можуть прийти таблетки, але вони, як правило, заглушають симптоми, а не лікують причини.

Якщо болю більше немає, то можна знову пуститися «в танок» і харчуватися чим попало, а потім знову болі .. і, звичайно ж, всьому цьому є межа.

Щоб цього всього не сталося, є декілька простих, але дуже ефективних правил, які допоможуть поліпшити травлення і нормалізувати роботу кишківника і шлунка.

1.Каждий вранці випивайте натщесерце склянку прохолодної води. Можна додати туди кілька крапель лимонного соку, але тільки в тому випадку, якщо у вас немає підвищеної кислотності. Звичайно, часто хочеться чогось солодкого і ви шукайте черговий рецепт бісквітного тіста для гостей, але якщо ви будете регулярно поповнювати свій організм водою вранці, то з вашим травленням все буде в порядку, не дивлячись на деякі слабкості.

2.Все трудноперевариваемие продукти краще з'їдайте за обідом. Мається на увазі, м'ясні та рибні страви. На сніданок просто нічого такого не хочеться, а на вечерю краще теж не перевантажувати травну систему.

 

3.Не пропускайте прийоми їжі. Якщо для вас нормально харчуватися один раз на день, то звичайно, не варто привчати себе є по три рази. Але якщо ви звикли їсти тричі і при цьому у вас є якісь захворювання, пов'язані з травленням, то навіть від тарілки фруктів краще не відмовлятися.

До речі, читайте, скільки потрібно їсти в день і які існують з цього приводу правила.

4.Полностью відмовтеся від газованих, кофеїновмісних та алкогольних напоїв. Ці напої тільки шкодять, а користі абсолютно ніякої. Пийте трав'яні чаї або чисту воду, в іншому у нашого тіла немає ніякої потреби.

5.Ізбегайте занадто гарячих та занадто холодних продуктів. Наприклад, занадто гарячий суп або морозиво. У будь-якої їжі повинна бути середня температура, так як стінки шлунка занадто ніжні, щоб ще справлятися зі стабілізацією температури.

6.Ешьте якомога більше фруктів і овочів у сирому вигляді. Заведіть собі звичку: хоча б один фрукт натщесерце і ви вже через час відчуєте, яка від цього користь.

А якщо всі перераховані правила харчування візьмете собі на замітку і будете цього дотримуватись, то ваше травлення дуже швидко нормалізується.