Главная → 10 продуктів, які піднімуть вам настрій

10 продуктів, які піднімуть вам настрій

У цій статті ви дізнаєтеся, які продукти здатні підняти настрій, дати приплив сил і бадьорості, а також позбавити вас від тривалого стресу. Почитайте також, що корисно їсти для зміцнення волосся і які вітаміни потрібні при ламкості нігтів.

Авокадо. Достатньо половини плоду, щоб поглянути на світ більш оптимістично.

Банани. Ці фрукти є джерелом триптофану, кислоти, яка відповідає за вироблення серотоніну в мозку. Гарний настрій вам забезпечено.

Червона смородина. У ній є бурштинова кислота, а вона в свою чергу здатна стимулювати регенерацію клітин. Вплив на кров забезпечує вашому організму приплив додаткових сил.

МегаВкусно

Гірчиця. Вміє підвищувати серотонін. У помірних кількостях за обідом дасть вам заряд бадьорості.

Картопля. Слід враховувати, що мова йде про молодій картоплі, а спосіб варіння — тільки в мундирі. Організм поповниться калієм, а саме калій йде з організму після стресів, тому поповнюйте запаси регулярно.

До речі, в цих же цілях підійде і банан.

Кінза. Відмінний стимулятор для нервової системи.

Паприка. Завдяки паприці, обмінні процеси в мозку відбуваються більш активно, за рахунок цього його працездатність в рази підвищується.

Буряк. У ній є фолієва кислота, яка вміє розщеплювати гомоцистеїн, а саме ця речовина викликає пригнічений настрій і депресію.

Чебрець. Каравакрол і цимол — ці два заспокійливих засоби є в чебрецем, тому для заспокоєння нервів він підходить ідеально.

Чилі. А цей продукт підніме вам настрій, щоб ви відчули прилив сил.