Главная → Як приготувати рибні котлети

Як приготувати рибні котлети

Приступаючи до приготування котлет з рибного фаршу, дуже багато хто замислюється, як приготувати рибні котлети, щоб вони вийшли соковитими і м'якими. Є всього кілька рекомендацій до приготування цієї страви, дотримуючись яких, котлети вийдуть дуже смачними.

Як приготувати рибні котлети

— для цієї страви можна використовувати очищене філе будь-якого виду риби;

— на гарнір до них можна подавати самі різні овочі;

— рибні котлети можна готувати на сковороді, на пару або запікати в духовці;

— щоб зберегти унікальний смак риби, потрібно пропускати її на м'ясорубці через велику решеточку;

— часто фарш з рибного м'яса виходить більш рідкий. Щоб видалити зайву в ньому вологу, його краще всього віджати трохи. Для цього слід разом з філе в м'ясорубку відправити прокручуватися і хліб грубого помелу, попередньо вимочений в молоці.

Так рибні котлети вийдуть смачнішими.

— щоб фарш для котлет став більш соковитим і ніжним, до нього потрібно домісити трохи курячого або навіть свинячого фаршу. Також деякі господині вважають за краще додавати у фарш сало. Але цієї рекомендації варто уникати, якщо ви використовуєте рибні страви на гіполіпідемічної дієті.

Як приготувати рибні котлети

— деякі вважають за краще розміщувати в середину котлети трохи вершкового масла;

— також соковитості фаршу додати цибулю. Чим сухіше фарш, тим більше цибулі потрібно в нього додати;

— формувати окрему форму котлет потрібно обов'язково вологими руками, а потім вмочити в паніровці і залишити їх на декілька хвилин. Перед тим, як відправляти їх на сковороду, ще раз вмочити паніровкою;

— борошно краще замінити манною крупою. Втрутитися її до фаршу, залиште його на півгодини. Крупу також можна використовувати в цілях панірування котлет.