Главная → Як правильно вважати калорійність готових страв

Як правильно вважати калорійність готових страв

Якщо ви уважно стежите за калорійністю свого харчування, то враховуйте один маленький, але істотний факт: калорійність продуктів змінюється при їх тепловій обробці.

Це не означає, що тепер всі продукти ви повинні піддавати тепловій обробці, щоб знизити або навпаки збільшити їх калорійність. Наприклад, для овочів це взагалі не зіграє ніякої ролі, так як в них спочатку калорійність низька, а от втрату вітамінів і мінеральних речовин ви точно забезпечите.

Як правильно вважати калорійність готових страв

До речі, спосіб обробки також грає роль, наприклад, калорійність пюре складає від 81 до 90 калорій, залежно від того, молодий це картопля чи ні. А ось калорійність смаженої картоплі становить 192 ккал.

Що стосується м'яса, то тут більш очевидні втрати калорійності. 100 г свинини — це 491 ккал, а якщо м'ясо посмажити, то його калорійність зменшиться на 44%, тобто, тепер 100 г — це десь 275 ккал.

Як правильно вважати калорійність готових страв

Втрата калорійності продуктів при тепловій обробці відбувається за рахунок випаровування жирів з водою, а також з причини розкладання білків, вуглеводів і жирів під час нагрівання.

У більшості випадків корисно дивитися калорійність всього готового блюда, а не складати калорійність зварених інгредієнтів, так як сумарна калорійність може змінюватися через взаємодії продуктів один з одним.

Тому не варто дуже вже захоплюватися підрахунком калорій (чому немає сенсу рахувати калорії при схудненні), а краще приділити увагу саме корисності споживаних продуктів.