Главная → Ми знаємо, що в консервованих йогуртах нічого вже живого не залишилося і все одно їх їмо і віримо, що насичуємося білками, вуглеводами і жирами, які написані на упаковці.

Ми знаємо, що в консервованих йогуртах нічого вже живого не залишилося і все одно їх їмо і віримо, що насичуємося білками, вуглеводами і жирами, які написані на упаковці.

По відношенню до фруктів є кілька харчових правил, які можна сміливо заносити в рубрику помилкові переконання в їжі. До прикладу:

  1. Фрукти — це десерт
  2. Не всі фрукти корисні

На відміну від інших, фрукти — це єдиний продукт, який не потрібно готувати і переробляти (+ Овочі, але про них іншим разом). Від цього користь фруктів неоціненна. Всі визнають, що чим більше продукт переробляється, тим менше поживних речовин в ньому залишається.

І, тим не менш, кулінарія вже занесена в розряд справжнього мистецтва. Але це парадокс! Ми знаємо, що в консервованих йогуртах нічого вже живого не залишилося і все одно їх їмо і віримо, що насичуємося білками, вуглеводами і жирами, які написані на упаковці.

polza-fruktov-1

Фрукти в цьому відношенні самодостатні. Для того, щоб отримати поживні речовини, не потрібно їх гасити, смажити або варити. Ми отримуємо користь від фруктів тут же, від цього у нас і з'являється краса і сила. Але тут є одне але!

Наші переконання, що фрукти — це десерт. Проблема полягає в тому, що розцінюючи фрукти як десерт, ми їмо їх після основної їжі, коли у шлунку з неймовірною працею перетравлюється і без того перероблений білий хліб, чуже м'ясо і купа мертвих консервів.

Бачте від фруктів так не насичуються, як від м'яса чи борщу. Хто взагалі придумав, що важкість у шлунку — це насичення?? Ми вже навіть забули, що після їжі у шлунку ніколи і не повинно бути ніяких відчуттів.

Вони присутні тільки в момент поглинання їжі і тільки.

polza-fruktov-2

Важко відмовитися від непотрібної і важкої їжі за раз, але, принаймні, справжні живі фрукти можна їсти на голодний шлунок. Візьміть собі це за правило і по ранках з'їдайте пару яблук або бананів. І ви вже будете знати, що дійсно отримали користь від фруктів, а через пару місяців таких легких змін ви не тільки будете знати, але й відчувати це по своїх відчуттів.

Про те, що фрукти не всім корисні, це по великому рахунку маячня. Але з урахуванням того, що ми напхали свої організми харчовими добавками, які крім шкоди нічого нам не принесли, не дивно, що тепер у нас алергія на половину вітамінів. У відношенні фруктів все дуже просто. Бачите апельсин — якщо у вас кислить відразу в роті і починає вернути, не їжте його!

Організм сам знає, що в шлунку так порушений кислотно-лужний баланс, що від апельсина стане гірше. Але якщо вам сильно захотілося якихось фруктів або овочів, то їжте стільки, скільки влізе, не питаючи порад у когось, ну хіба що тільки у свого організму. Він завжди говорить правду. ;-)

Якщо ви стежите за своєю зовнішністю, то вас напевно зацікавить нанопілінг для обличчя зі знижкою. Сьогодні ця процедура особливо популярна, а завдяки знижці, ви зможете скористатися цією послугою за дуже вигідною для себе ціною.