Главная → Чому немає сенсу рахувати калорії при схудненні

Чому немає сенсу рахувати калорії при схудненні

Мішель Монтіньяк, який докладно описав, що таке глікемічний індекс продуктів, в одній зі своїх книг назвав підрахунок калорій однією з найбільших помилок дієтології. Частка істини в його словах є. Коли вираховується норма споживання калорій для середньостатистичної людини, то в облік абсолютно не беруться складні фактори, що впливають на травну систему.

Таке відчуття, що людський організм — це проста машинка, для якої можна підлаштувати схему обчислення енергетичних витрат. Одне радує, що низькокалорійні продукти за великим рахунком дійсно корисні, оскільки це саме фрукти та овочі, а вони є натуральними продуктами харчування і, отже, корисніше їжі просто в природі не існує.

Чому немає сенсу рахувати калорії при схудненні

Через абсурдного міфу про енерговитрати, ми постійно думаємо, як спалити калорії. Але ж і думати не треба про це. Наприклад, вам дозволено з'їсти в межах 300 калорій за один прийом їжі. У вас на вибір є шматок ковбаси (250 ккал) і один авокадо (223 ккал).

Калорійність приблизно однакова. Але що ви оберете? Як правило, хочеться ковбаси, тому що вона ситніше.

Але тут потрібно задуматися, чому ковбаса ситніше? Чи не здається вам, що те, що ми звикли вважати ситістю, насправді є важким і тривалим травленням? Шлунок просто в шоці від ковбаси, яка складається з перемелених кісток, жиру і якихось незрозумілих речовин, які взагалі ніякого відношення до харчування не мають. Він намагається впоратися з усім цим мотлохом, а з усіх боків від нього вже вимагають поживних речовин, вітамінів і мінералів. Та при такому навантаженні, тільки на переробку цієї ковбаси калорій 500 піде!

І яка користь від цієї енергії і «поживності»?

Запам'ятайте: борщ на м'ясі, пельмені в сметані і компот — це не поживний обід, це самий страшний кошмар для вашого шлунка і всієї травної системи. Саме тому багато дієтологів рекомендують взагалі відмовлятися від їжі під час хвороби або емоційних потрясінь. Організму і так важко, йому необхідно всі сили спрямувати на одужання, а неправильне харчування може саме по собі забрати набагато більше енергії, ніж дало спочатку.

Чому немає сенсу рахувати калорії при схудненні

Інша справа — авокадо. Це важкий фрукт, за поживністю схожий на диню. Але це природні продукти, і на свою переробку вони зажадають максимум 15 хвилин.

Тому калорії в продуктах харчування взагалі немає сенсу підраховувати. Це можна знати для загальної освіти, але не більше. Ви витрачаєте енергію не тільки, коли займаєтеся фізичними вправами, ви витрачаєте її, коли думаєте, коли дихаєте, коли любите, коли переживаєте.

Людина не просто пристрій на батарейках, нам насправді не потрібно триразове харчування зі складними переробленими інгредієнтами. Щоб отримати енергію, нам деколи достатньо одного яблука, а взимку жмені горіхів і меду. Ви ж не гасне й не вимикати як мобільник, якщо у вас кінчається зарядка.

А все тому що ми не настільки простий пристрій, щоб вимикатися при нестачі енергії. Деякі тварини можуть жити без їжі місяцями і з ними нічого не трапляються і виникає питання: а звідки вони беруть енергію, якщо не отримують калорій?

Завжди думайте не про кількість з'їденого, а про якість і вибирайте тільки кращі рецепти смачної їжі. Адже якщо ви об'їдають яблуками та абрикосами (мається на увазі, натуральними), то з вами нічого не трапиться, а от якщо ви переборщіть з смаженим м'ясом і Пироженко, то у вас буде серйозний розлад, висипка, підскакає тиск і ще якась алергія почнеться.

Ось тому харчування по калоріях — це міф, від якого слід позбуватися.