Главная → Білки в харчуванні

Білки в харчуванні

Всі чудово знають, що головними джерелами білка є м'ясо, риба і молочні продукти, в основному сир і яйця. Це білок тваринного походження. Але існує також і білок рослинного походження, який у великій кількості є в горосі, квасолі, горіхах і арахісі.

Білок неймовірно важливий для організму, тому як є головним будівельним матеріалом для нашого тіла. Медицина підтверджує, що якщо дитині не вистачає білка, то він відстає в розвитку, а доросла людина позбавлений життєвих сил. Також від білка залежить стан волосся, нігтів, зубів, ну і, звичайно ж, кісток і м'язів.

belki-2

Не секрет, що білки рослинного і тваринного походження відрізняються за складом. Причому, стверджують, що тваринний білок являє більшу порівняно з рослинним білком цінність, тому що в ньому містяться всі необхідні компоненти для формування живих тканин. Тобто, виходить, що краще і корисніше їсти яловичину, ніж горіхи.

Питання в тему: чому вегетаріанці не вмирають від нестачі білків? Навпаки, вони відчувають себе чудово і повністю здорові. Або чому ми не напихати маленьких дітей шашликом з гострими приправами, а даємо їм овочі та фрукти, в яких хай цього й мало, але виявляється, що цілком достатньо для формування того ж самого організму.

belki-1

Але найбільше повинен нас змусити замислитися факт про тварин. Слони, носороги, буйволи, ті ж корови і кози не їдять м'яса, це травоїдні тварини, але при цьому у них все нормально з утворенням рогів, іклів, копит і тим більше їх не можна назвати слабкими і немічними від нестачі тваринного білка. Так чому ж тваринний білок так необхідний нам?

Якщо ми їмо м'ясо тварин для поповнення організму білками, то з таким же успіхом можна було б їсти їх роги та зуби, щоб поповнити запаси кальцію. Але знову ж таки, звідки травоїдні беруть стільки кальцію? Ми зуміли розкласти всі амінокислоти по поличках, але ж очевидно, що склад тваринного білка, (такого повного і багатого на компоненти), формується на основі рослинного білка.

Ми ж не їмо левів, тигрів, крокодилів, вовків. Цікаво, чому? Чому нам так подобається тільки м'ясо травоїдних тварин?

Так може, нам, як і травоїдним достатньо тільки рослинного білка для формування і зміцнення організму?

Якщо у вас виникають думки про те, що вам не вистачає білка, тому що ви м'яса не доїдаєте, то згадайте, коли ви в останній раз їли горох або горіхи.

У будь-якому будинку повинен бути камін або піч. Вибирайте відповідні печі, грунтуючись на низькій ціні і хорошій якості.

Читайте на жіночому сайті proledi.ru про те, як повернути кохану людину.