Главная → Що можна приготувати на сковороді-гриль

Що можна приготувати на сковороді-гриль

Сковорода-гриль сьогодні доступна будь-якій господині. Така сковорода може бути будь-якої форми: круглої, квадратної, овальної, прямокутної.

Ідеальні сковороди гриль зроблені з чавуну, наприклад, Korkmaz, оскільки саме цей матеріал рівномірно прогрівається, за рахунок чого і створюється ефект гриля. Також сковорода може бути зроблена з литого алюмінію з антипригарним покриттям. Алюміній не поступається чавуну, враховуючи його головна перевага — легкість.

Що можна приготувати на сковороді-гриль

Що можна приготувати на сковороді гриль?

Це може бути м'ясо, креветки, овочі, сир, риба, тости і багато іншого. Основні переваги такої готування полягають у швидкості і користь для здоров'я (як впливає на здоров'я посуд), адже для гриля не потрібна така велика кількість масла, як це потрібно для звичайної сковороди.

Якщо ви готуєте овочі, то їх потрібно обсмажувати з двох сторін до 10 хвилин з додаванням приправ.

Якщо ви вирішили приготувати рибу, то ідеальною для гриля буде тріска і лосось.

В якості основи для салату часто використовують сир. Можна нарізати невеликими квадратиками сир сулугуні і обсмажувати до появи смужок. Такий сир можна викласти на руколла з кедровими горішками і оливковою олією.

Що можна приготувати на сковороді-гриль

Куряче філе, ідеальне блюдо для тих, що худнуть, розрізають на дві частини, накривають харчовою плівкою і злегка відбивають. Після години в маринаді (петрушка, кінза, часник, оливкова олія — змішані в блендері складові для маринаду) обсмажити курку на сковороді по 2 хвилини з дкаждой боку.

Дуже смачною виходить піца-маргартіта. Тісто обсмажують на грилі півхвилини, потім змащують томатним соусом, посипають петрушкою, базиліком, пармезаном і моцарелою. Одна хвилина під фольгою на сковороді для того, щоб сир розплавився і піца готова.