Главная → Тонкий кишечник .

Тонкий кишечник .

Шлунково-кишковий тракт людиниЩоб краще розуміти, як відбувається процес харчування, варто розглянути, як працює шлунково-кишковий тракт людини. Такі знання ніколи не бувають зайвими.

Цікавий факт: їжа, щоб повністю пройти весь шлях травлення, повинна подолати довжину в 9 метрів. :)

Рот. Як тільки їжа потрапляє в рот, зуби її ретельно подрібнюють, а слина змочує цю кашку і відправляє вниз по горлу.

Стравохід. М'язова трубка, яка повинна проштовхнути їжу до шлунку, працює як змія, що ковтає мишку. Довжина трубки дорівнює 25 см, а її ширина не більше 4 см.

Нижній стравохідний сфінктер. У стандартних випадках сфінктер повинен бути закритий. Це таке м'язове кільце, яке закрите, поки їжа не пройде до нього по стравоходу. Буває і так, що м'язове кільце відкрито в непотрібний час і тоді їжа, яка вже перебуває під впливом кислого шлункового соку, повертається назад в стравохід.

Саме це і є печією.

Шлунок. Цей орган являє собою своєрідний мішок-каструльку, де відбувається своя кухня. Отримана їжа змішується з кислотою і необхідними ферментами. Потім коли вже їжа перетворюється в суцільну масу-кашку, вона може вирушати далі.

Саме тому шлунок так важливий, якщо він не виконає свою роботу, то організм не отримає поживних речовин необхідних для підтримання елементарних функцій життєдіяльності. А якщо шлунок через несправність (читайте, напханий отрутою з хімікатів, які ми йому пропонуємо) не може повноцінно впоратися зі своєю роботою, то відповідно і весь шлунково-кишковий тракт людини порушується.

Шлунково-кишковий тракт людиниПілоричний сфінктер. Це м'язовий жом, який відкривається тільки тоді, коли шлунок все переварив і готовий здавати результати.

Тонкий кишечник. З шлунку переварена маса йде в тонкий кишечник, де і відбувається не менш важлива частина всього тракту. Отримана шлунком кашка розщеплюється на білки, жири, вуглеводи.

Довжина трубки дорівнює 6,7 метрів. Якщо в тій їжі, яку ви взяли на обід, були хоч якісь важливі харчові елементи і якщо шлунок з ними впорався, то ваш організм отримає енергію і будівельний матеріал. У загальній складності робота тонкого кишечника триває від 4х до 6 годин.

Все, що не розщепилося, йде в товстий кишечник.

Товстий кишечник. Тут вже нічого не перетравлюється, а тільки поглинається вода, що залишилася і деякі вітаміни.

Пряма кишка. Це накопичувач, який зберігає все «добро» до моменту виходу з організму.

Анальний отвір. Все, що організм сприйняв як відходи або не зміг переварити, відправляється на вихід.

Для тих, кого цікавить якісне кліматичне обладнання з Японії, є цікава пропозиція. Хто вирішив: куплю кондиціонер в Москві, заходьте на cli.ru і замовляйте кондиціонери за найвигіднішими для себе цінами.