Главная → Скільки потрібно їсти в день

Скільки потрібно їсти в день

Зазвичай, медики відповідають на питання, скільки потрібно їсти в день дуже просто — три рази. Хоча це далеко не так і завжди суто індивідуально для кожної людини.

Людський організм здатний перенести практично всі. Це дійсно неймовірно складна біологічна машина, яка підлаштовується під будь-яку отруту їжу, яку ми для неї приготували і тільки через багато років життя, можна відчути, що організм з чимось не справляється.

Чому потрібно їсти саме 3 рази на день і скільки потрібно їсти в день насправді? Колись розумні вчені змогли вирахувати добову потребу людини в необхідних поживних речовинах. Все як завжди дуже відносно, про що ви можете дізнатися зі статті чому немає сенсу рахувати калорії при схудненні, але людство все одно взяло за норму триразове харчування і тепер цілі покоління слідують цій традиції.

Скільки потрібно їсти в день

Але ж нам відомі випадки, коли людина спокійно сидить на голодуванні заради здоров'я і при цьому його організм не волає про те, що йому не вистачає кальцію або магнію. А первісні люди взагалі не задавалися питанням, скільки потрібно їсти в день. Вони по ідеї не повинні були вижити, адже їм доводилося спочатку добути їжу, а потім ще й мучитися від того, що це не шоколадний батончик, що заряджає енергією, а просто ягоди чорниці. Але ж ніхто не помер.

Більш того, стародавні люди харчувалися щодо правильно і справлялися з більш важкими фізичними навантаженнями, ніж ми сьогодні.

Ті ж вчені провели ряд досліджень, в результаті яких було виявлено, що за великим рахунком, на кількість прийомів їжі впливає не фізіологічна потреба в заряджанні, а елементарні соціальні норми. Звички, якщо говорити простіше. Наприклад, сучасний ресторан Київ ви можете відвідати в будь-який час, не залежно від того, зголодніли ви.

Скільки потрібно їсти в день

Наприклад, в років 25 тому мало хто знав про оливках. І якщо ви згадаєте, коли перший раз спробували їх, то вам явно здався їх смак як мінімум незвичним, як максимум неприємним. Точно також діти кривляться від алкоголю або міцної кави.

Але якимось «дивом» ми потім звикаємо до цього смаку, навіть якщо він огидний або неприємний.

Теж саме можна говорити і про кількість прийомів їжі. Якщо ви звикли їсти тричі на день, то одного разу вам буде недостатньо, навіть якщо насправді вашому організму більше й не треба. Тому намагайтеся слухати свої забиті «розумом» інстинкти і прислухатися до того, що хоче ваш організм, а не соціальні норми. Тому що немає якихось чітких правил у харчуванні. Ви можете їсти дуже мало і якщо будете думати, що помрете від недоїдання, то ваше тіло почне слухатися і підкорятися цим думкам.

Якщо ж ви знаєте, що голодування приведе вас до здоров'я і довголіття, то ваше тіло точно також відреагує, і через час ви відчуєте себе набагато краще. Варто замислитися, чи не так? То чи є сенс слідувати чиїмось указкою в харчуванні?