Главная → Дитячий дієтичний торт

Дитячий дієтичний торт

Сьогодні всім відомо, наскільки небезпечно для організму є велика кількість продуктів з цукром. Ще небезпечніше є солодкі десерти дітям, так як дитяче ожиріння вилікувати значно важче. Дитина звикає до цукру і вже насилу може від нього відмовитися.

Саме тому ви повинні більш уважно підходити до вибору продуктів для своїх дітей.

Найкраще готувати страви самостійно, щоб знати напевно склад страв. У цій статті ви дізнаєтеся, як приготувати дуже смачний і поживний торт, який ідеально підійде для сімейного свята.

Дитячий дієтичний торт

Для приготування вам знадобиться крекер, 3 банана, середня упаковка жирної сметани, вершки і полуниця. Крекер можна взяти будь-якої форми, наприклад, у формі рибок. Банани можна вибрати побільше.

Не турбуйтеся про жирності в сметані, в таких продуктах жирності взагалі не варто боятися. Нашому організму потрібен жир нарівні з білками і вуглеводами. Вибираючи суцільно знежирені продукти, ми позбавляємо себе важливих мікроелементів (Роль білків, вуглеводів і жирів для організму).

Змішайте печиво, банани і сметану в великий за розміром салатниці. Можна додати в масу часточки фруктів і ягід. Створіть однорідну масу і упакуйте в плівку, поставивши салатницю на ніч у холодильник.

Вранці на велике блюдо переверніть масу з салатниці, сформувавши гірку. Прикрасьте торт вершками. В якості яскравого прикраси можна використовувати часточки полуниці або інші фрукти.

Тут вже ваша фантазія нічим не обмежується.

Якщо є ще час, то можна залишити торт на ніч. Так він буде смачнішим.

Звичайно, ніхто не забороняє час від часу балувати свою дитину яскравими та смачними кондитерськими виробами. Наприклад, в особливих випадках можна взяти дитячий торт на замовлення Москва, але не забувайте, що в цілому основний раціон харчування дитини повинен містити тільки корисні для здоров'я продукти.