Главная → Ананас для схуднення

Ананас для схуднення

Тропічний фрукт ананас корисний для здоров'я і для зниження ваги. Багато дієтологів вважають його продуктом № 1 для схуднення. А все тому, що до його складу входить бромелайн — це так званий фермент стрункості, який активізує розщеплення ліпідів, ніж та сприяє зниженню ваги.

Ананас для схуднення

Корисні властивості ананаса

У м'якоті ананаса знаходяться вітаміни А, С, РР, а також всі вітаміни групи В. А що стосується інших корисних речовин, то вони в цьому фрукті зібрані практично всі: мідь, залізо, йод, кальцій, калій, магній. Ананаси додають в м'ясо до святкового столу, звичайно, якщо ви любите більш традиційні страви, наприклад, плов як на http://gorodskaya-moda.ru/?p=12583, то є маса рецептів приготування м'яса, але з ананасами виходить особливо смачно і вишукано.

До його «чарівним» ефектів можна віднести: поліпшення загального травлення, зниження рівня холестерину в крові, зниження тиску. Погодьтеся, що невелика кількість ананаса в свіжому вигляді вранці натщесерце може надати величезний вплив на здоров'я.

Але повернемося до питання про те, чому ж ананас так корисний для схуднення? Якщо ви вважаєте калорії, то в цьому фрукті їх усього 48, а за смаком він настільки солодкий, що й не скажеш про це. Тому їм легко можна замінити один прийом їжі.

Також ананас легко позбавить вас від почуття голоду і якщо вам зараз не до їжі, то один стакан свіжовичавленого соку вгамує і голод, і спрагу.

Як худнуть з ананасом?

Ви повинні розуміти, що поїдаючи ящики ананасів, ви не позбавитеся від зайвих кілограмів за пару днів. Цей фрукт всього лише активізує складний процес схуднення і може йому надалі сприяти.

Ананас для схуднення

Але це вже немало, а тому потрібно тільки враховувати кілька правил і зайвий жир піде непомітно для вас.

1. Не використовуйте добавки / чаї / таблетки на основі фрукта. Намагайтеся їсти тільки свіжий ананас, так як все інше по більшій частині замінники.

2. Якщо ви налаштовані, зробіть один ананасовий розвантажувальний день в тиждень. Ніяких обмежень, їжте стільки цього фрукта, скільки забажаєте. Звичайно ж, не забувайте про простий і чистій воді.

Якщо говорити про протипоказання, то вони відносяться тільки до людей, у яких надзвичайно підвищена кислотність шлункового соку або запущена виразкова хвороба. У цих випадках не рекомендується робити розвантажувальні дні на одному тільки фрукті.

У всіх інших випадках ви можете бути впевнені, що користь від ананаса для вашого організму проявиться вже через пару днів.