Главная → З чого почати голодування

З чого почати голодування

Варто відзначити відразу, що дані рекомендації не є єдиними в своєму роді. Але вони найбільш ефективні. У будь-якому випадку, для проведення голодування варто проконсультуватися у лікаря.

Мова йде про добове голодування, яке варто проводити хоча б раз на тиждень для загального оздоровлення організму. У цей день можна пити тільки воду. Отже, з чого почати голодування?

1. Два дні на фруктах. Найлегше прожити день лікувального голодування, якщо до цього шлунок не сильно перевантажувався. При нормальному і повністю здоровому травленні, спорожнення кишечника відбувається в той же день, через кілька годин.

При порушенні обміну речовин і інших недугах травлення, а також шкідливих звичках харчування кишечник може видавати вміст через пару днів. До цього незрозуміло взагалі, як кілька сніданків-обідів-вечерь уміщається внизу живота. Докладніше про травлення ви можете почитати в статті шлунково-кишковий тракт людини.

З чого почати голодування

2. Звільніть день від складної фізичної роботи. Великі фізичні навантаження викликають апетит, до того ж невідомо, як ваш організм себе поведе під час лікувального голодування. Можливо, ви весь день проведете в кріслі або на дивані.

Тим не менш, трохи вправ нікому не зашкодить. Якщо вам раптом захотілося помити посуд або вийти на 15-хвилинну прогулянку, не чиніть опір. Організм — це дорогий швейцарський годинник, тільки в мільйон разів точніше, тому при лікувальному голодуванні він сам підкаже, що йому зараз найбільше в цьому житті потрібно.

3. Звільніться від сильних емоцій. У цей день ніякого сильного сплеску емоцій у вигляді складних переговорів, автобусної тисняви, сварок з домашніми та ужастиков по телевізору (це я про новини : Wink: ). Саме емоції роблять нас божевільними і підсаджують на всякого роду залежності, якщо ви знаєте, що дуже емоційні і сприйнятливі, то намагайтеся захистити себе від непотрібних переживань.

З чого почати голодування

4. Підтримуйте себе цікавим читанням або розмовами. Голодування — це не тільки фізичний процес. Це участь тіла, інтелекту і душі в одному складному процесі. Уявіть собі, як штангіст на змагання піднімає штангу.

Якщо він налаштувався, то підняв її, а через п'ять хвилин вже так не зможе, тому що розслабився. Не можна просто задумати поголодувати і продовжувати жити, як ні в чому не бувало. Інтелекту і душі теж потрібно розуміти, що відбувається, адже вони перебудовуються разом з тілом.

Читайте книги тих, хто пише корисну інформацію про голодування і надихає. Крім здоров'я, людина після голодування отримує просвітлення і трохи більше розуміння цієї дійсності. Моральна самопідтримки — це один з найвідповідальніших кроків у всьому голодуванні.

Цим і відрізняється лікувальне голодування від голодомору.

5. Не намагайтеся не думати про їжу. Краще всього протягом дня задавати собі питання: а що я відчуваю? А як я це відчуваю? Переживайте цей дивовижний процес разом з тілом, ловіть той кайф, який відбувається під час лікувального голодування і стежте за думками, які виникають у вас про їжу.

Чи не зосереджуйте на них, а саме спостерігайте, тоді вони стануть безпечними для вас.

Після голодування можна ще два дні посидіти на фруктах, щоб плавно вийти з процесу очищення.

Не забудьте купити лілії, якщо ви хочете створити свій власний красивий сад.