Главная → Принципи роздільного харчування

Принципи роздільного харчування

Якщо всерйоз захопилися роздільним харчуванням. Що для початку прочитайте, що таке роздільне харчування. У цій же статті ми поговоримо про те, які існують принципи роздільного харчування.

1. Ніколи не змішуйте білки і вуглеводи. Цим ви порушуєте весь травний тракт і перетворюєте свій шлунок в смітник зі смердючим запахом.

2. Принципи роздільного харчування більшою мірою грунтуються на тому, щоб перевчити себе і свій організм на харчування рослинною їжею. Для такої їжі потрібно лужне середовище, а це максимально вигідно як для самопочуття, так і для підтримки здоров'я. Протягом дня ваш раціон повинен складатися на 60-70% з овочів і фруктів.

Принципи роздільного харчування

3. Ідеальний сніданок — це свіжі фрукти в чистому вигляді. Це нормалізує роботу всього організму і дає потужний заряд енергії. Фрукти засвояться за 15 хвилин і принесуть найбільшу користь вам.

Ще можна почитати рецепти салатів недорогих зі свіжих овочів.

4. Намагайтеся їсти м'ясо і рибу всього лише пару разів за весь тиждень. Рекомендується почитати про шкоду м'яса і вам відразу все стане зрозуміло.

5. Постарайтеся обмежити рафіновані вуглеводи в загальному раціоні. Самі по собі вуглеводи повинні давати енергію і її дають фрукти, сухофрукти, мед, висівковий хліб. А ось всі кондитерські вироби і борошняне з білого борошна — це рафіновані продукти, які нічого крім жирку на ваших боках вам не принесуть.