Главная → Як правильно постити

Як правильно постити

Багато людей дотримуються посту, але не всі новачки знають, що під час посту важливо не тільки знати, як правильно постити, але і контролювати свої емоції, думки, вчинки. Адже не досить утримуватися від тваринної їжі, головне — позбутися жовчі, ментальної бруду, лихослів'я.

Як правильно постити

Як вже було сказано раніше, пост — це виключення з харчування продуктів тваринного походження. Якщо пост строгий, то вино і рослинна олія теж виключається з раціону, але допускаються у вихідні. У понеділок, середу і п'ятницю потрібно їсти свіжі продукти, а у вівторок і четвер — можна варену їжу.

Навіть чай і каву пити не рекомендується.

Так як під час посту ви втрачаєте улюбленої їжі, то може виникнути депресія. Дуже важливо підійти в процесові поста усвідомлено. Якщо ви відчуваєте, що готові до такого раціону, що хочете очистити не тільки організм, але і думки, то постіть. Намагайтеся максимально себе зайняти, гуляйте, зустрічайтеся з друзями, відпочивайте.

Пост придуманий не вчора, він існує вже довгий час, тому не потрібно думати, що від пісної їжі немає ніякої користі. Також не забувайте, що піст — це не дієта, це більше духовне оздоровлення. Допоможе спілкування з людьми, які духовно розвиваються, серйозні книги, складні фільми з глибоким змістом, статті, наприклад, ви можете почитати, чому не можна їсти смажене.

Як правильно постити

Дітям постити не обов'язково, хоча якщо ви самі постите з радістю, то й дитина із задоволенням повторить за вами. Людям, що страждають серйозними хронічними захворюваннями, такими як гастрит, гіпертонія, серцева недостатність, ниркова недостатність, потрібно проконсультуватися з лікарем. Пам'ятайте, що піст — це очищення, яке має відбуватися, викликаючи позитивні емоції.

Не робіть те, чого не хочете, інакше результат може бути навіть зворотний.

Священики рекомендують підходити до посту індивідуально, вони підкажуть, як правильно постити. Потрібно пам'ятати про вік і про стан здоров'я. І строгість посту потрібно вибирати самому.

Як правильно постити

На фізичному рівні можна виділити 5 видів поста зі своїм рівнем строгості:

1) Відмова від м'ясних страв;

2) Відмова від м'ясного і молочного;

3) Відмова від усіх продуктів тваринного походження, у тому числі і від риби;

4) Сироїдіння, коли з раціону прибирають навіть масло;

5) Лікувальне голодування.

Який з видів більше підходить вам, вибирайте самі. Пам'ятайте, що чим складніше рівень, тим більше потрібно до неї готуватися. Якщо ви свідомо налаштовані на оздоровлення, то пост пройде легко і з хорошим результатом.

Наостанок, почитайте рецепти вегетаріанських супів і переконайтеся, що навіть пісне харчування дуже поживне.

Якщо вам подобаються ігри, які нагадують про літо, то bananas go bahamas — це те, що вам потрібно. Цікава і захоплююча гра скрасить вільний вечір.