Главная → Як позбутися від голоду

Як позбутися від голоду

Часто люди, які намагаються схуднути, стикаються з проблемою постійного відчуття почуття голоду. Це може сильно загальмувати процес зниження ваги, причому, не стільки сам голод нашкодить, скільки страх випробувати цей самий голод.

Як позбутися від голоду при схудненні? Для початку потрібно чітко собі уяснити, що тут не може бути якихось хитрощів і маніпуляцій з продуктами харчування, поки в голові все не стане на свої місця. Будь-які страхи починаються з голови, і позбуватися потрібно саме від ментального голоду.

appetit-i-golod-1

Наприклад, хто сказав, що потрібно їсти 3 рази на день? Чому саме 3 рази, а не 2 або 7? Якщо відштовхуватися від логіки харчування в кожне час доби, то ми повинні тоді є 4 рази на день. Вставати вночі і їсти, адже організм ж зголоднів з вечора. Ніколи не замислювалися, чому ми не підхоплюватися вночі з моторошним бажанням чогось з'їсти?

Може тому що уві сні вимкнено свідомість, а разом з ним і всі ці моторошні ментальні установки?

Щоб зрозуміти, як позбавитися від голоду, нам потрібно зрозуміти, що таке апетит і коли він виникає. Справжній апетит — це інстинктивне бажання підкріпитися. У нас навіть такі вирази використовують: їж, щоб набратися сил. Але вибачте, набратися сил — це не означає набити шлунок, щоб потім не встати зі стільця.

Це вже не набратися сил, а повністю їх позбутися, так би мовити, добити себе остаточно. Будь приготування страви, будь то готування мохіто або овочевого салату вже викликає в нас апетит.

Виходить, що ці інстинктивні налаштування у нас збиті ментальними стереотипами про їжу. Якщо подивитися на братів наших менших, які на відміну від нас не втратили останній розум, то вони їдять зовсім трохи, щоб при зустрічі з небезпекою була можливість швидко зреагувати. Ми ж зустрічі з небезпеками називаємо стресами на дорогах, на роботі, в сім'ї, і все це руйнує наш розніжений організм.

А адже по суті ми не можемо відреагувати на свої стреси тому що зледащіли, набили шлунок і сховали голову в газету, як би читаючи. До речі, у домашніх тварин та ж проблема, ми і їм мозок вимкнули, тому вони такі вгодовані, нерухомі і кастровані.

appetit-i-golod-2

Апетит неминуче виникне у нас на запах смачного борщу з часником, на ароматну каву, на шашлик в лоні природи. Погодьтеся, апетит вже виник, коштувало вам тільки уявити все це. Але ж це не означає, що ви голодні! Ми звикли, що голод — це болісне відчуття десь у шлунку, якась порожнеча, нестача, навіть виникає слабкість, голова болить, якщо особливо багато цукру вживається. Голод в таких обставинах — це страшна мука і не дивно, що ми його так боїмось.

Але насправді те, що ти ми називаємо болісним голодом, є очисними процесами в організмі. Вони моментально запускаються, коли людина перестає їсти. Виводяться шлаки, пробиваються солі, штопати і зменшується гумовий шлунок, який, до речі, може повернутися в свої вихідні розміри — і все це дійсно неприємно, місцями боляче і нестерпно.

Але все одно не факт, що ви відчуваєте голод. : Wink:

Наступного разу, коли ви відчуєте «як би голод», зупиніться і подумайте добре: а що ви відчуваєте? Може у вас печіння в шлунку після 10 чашок кави за весь день? Може, у вас страх, що потім не встигнете поїсти?

Може ви просто боїтеся зголодніти? :) Прислухайтеся до себе, відчуйте, що у вас в організмі відбувається, і ви почнете розуміти, голодні ви чи ні.

Напевно ви розумієте, як важливо мати струнку і привабливу фігуру, щоб мати можливість купувати стильні клубні сукні і підкорювати чоловічі серця своїм шармом і впевненістю.