Главная → Сироїдіння і що їдять сироїди

Сироїдіння і що їдять сироїди

Способів харчуватися вже придумано досить багато, в тому числі і сироїдіння. Багато хто з них старі як світ, інші відносно молоді. На цьому сайті були й будуть описані тільки способи харчування, які ведуть до здорового способу життя.

Ви можете вибрати вегетаріанство, суть якого полягає у відмові від продуктів тваринного походження. Також ви можете спробувати лікувальне голодування, яке ефективно впливає на організм, позбавляючи його від самих серйозних захворювань або роздільне харчування.

Ви можете вибрати будь-який спосіб, але головне в цьому процесі — добровільне бажання. Не можна змусити себе припинити їсти м'ясо, якщо у вашому житті не відбулося переосмислення чи усвідомлення того, що м'ясо — це, по суті, труп. Намагайтеся переходити поступово, обираючи той чи інший підхід, і в кінцевому підсумку ви не тільки оздоровитеся, але і отримаєте колосальне задоволення від усього цього процесу.

Сироїдіння і що їдять сироїди

Серед здорових способів присутній і сироїдіння. Його сенс полягає у вживанні тільки сирої їжі, виключаючи навіть молочні продукти. Великий плюс такого харчування — економія на часі приготування страв і на кухонному начинні.

  :) Але самі сироїди ставляться до цього як додаткового бонусу, адже важлива не економія, а самовідчуття.

Що їдять сироїди? Та все ті ж овочі, фрукти, горіхи, мед, злаки. Способів приготування таких страв — безмежна кількість, хоча приготуванням це вже складно назвати.

:) Найближчим часом на сайті з'явиться новий розділ з рецептами для кожного виду харчування, і якщо не хочете щось пропустити, підписуйтесь на оновлення по пошті внизу статті.

Сироїдіння і що їдять сироїди

Варто уточнити, що сироїди вважаються якимсь відгалуженням від системи вегетаріанства, вірніше, більш жорсткою його формою харчування. Тобто, цілком закономірно, що сироїди не їдять м'яса або риби, просто тому, що для їстівності їх треба готувати.

Тому система сироїдіння настільки геніальна і не збиває внутрішні інстинкти — усе, що не піддається тепловій обробці і при цьому залишається їстівним — і є їжа для людського організму. Адже навряд чи б природа обділила нас мікрохвильовками, якби гаряча і складна їжа була необхідна людині в первісні часи. : Wink: