Главная → Чому люди товстіють

Чому люди товстіють

Повнота є для людей пороком, який як і будь-яка хвороба з'являється від неправильного способу життя. Але сказати, що людині, пардон, треба менше жерти, це означає більше нашкодити, ніж допомогти. Розглянемо, як у більшості випадків формується зайву вагу.

Природа наділила людину всіма необхідними органами травлення, які мають працювати як швейцарський годинник, при цьому вона якось не передбачила, що колись гомо сапієнс навчиться робити білий хліб, спагетті і консерви. У людини є такий чудовий орган як підшлункова залоза, заняття якої полягає у виробленні гормонів для інших органів.

pochemu-ludi-polneut-1

Коли ми їмо занадто багато швидких вуглеводів, то в організм надходить багато глюкози, а з неї у свою чергу виходить багато інсуліну. До чого це йде, докладно можна почитати в статті глікемічний індекс продуктів. Коли його достатньо, людина відчуває себе чудово, але якщо робота підшлункової порушена, то починаються постійні скачки і не тільки інсуліну в крові, але і настрою, енергії, сил.

Якщо повна людина хоч день не поїсть солодкого, у нього з'являється депресія, сонливість, головний біль, загалом, сама справжня ломка. Справа не в тому, що у людини немає сили волі, справа в тому, що в людини виробляється сама справжня залежність від цукру. Варто тільки з'їсти кілька цукерок, млинчики на молоці, домашнє желе, як відразу включається мозок, поліпшується настрій і хочеться жити. Аналогічну ситуацію можна бачити і в людей, залежних від алкоголю.

До речі, хімічний склад алкоголю і цукру ідентичний, так що залежність теж по своїй природі однакова.

pochemu-ludi-polneut-2

Одвічне питання: що робити? Повернути підшлункову в нормальний робочий стан. Коли людина переїдає раз, ну два, підшлункова впорається і людина не набере зайвий кілограм.

Але от коли в неї вже ніяких сил немає, порушується баланс і занадто різкі скачки кожен раз все більше збільшуються. Тому з кожним разом кількість цукерок і булочок стає більше. Це дійсно харчова залежність.

На відновлення підшлункової в середньому йде два місяці, а потім цього солодкого так сильно вже й не захочеться, воно здасться нудотним і якимось пластиліновим, а все тому що організм навчиться розпізнавати отруту. Відновлення нормальної роботи свого організму ні в якому разі не має на увазі дієт або голодувань, тільки невелике коректування в харчуванні і зайва вага почне йти, про що можна почитати в статті як можна схуднути без дієт.