Главная → Як готувати домашні йогурти

Як готувати домашні йогурти

Якщо ви піклуєтеся про своє здоров'я, то вам напевно захочеться самостійно приготувати домашній йогурт. У цій статті не буде рецептів, але ви знайдете загальні рекомендації, які допоможуть вам приготувати дійсно корисний продукт.

Основою для приготування йогурту є молоко, причому воно повинно бути свіжим, а термін придатності мінімальним. Тоді можливий відсоток вмісту консервантів буде мінімальним.

Чим вище жирність молока, тим густіше вийде в результаті йогурт. Його кип'ятять і остуджують до 40С, при використанні стерилизованной або ультрапастеризоване основи кип'ятіння не обов'язково. Потім воно ретельно змішується із закваскою і тільки після цього з рештою молоком.

Готова маса розливається в попередньо стерилізовані баночки, і ставиться в йогуртницю. Кришками їх накривати не потрібно!

Як готувати домашні йогурти

Час приготування становить 8 годин. Якщо ж готуючи йогурт, не знаєте, який рецепт варто вибрати з інструкції до йогуртниці або до заквасці, то краще віддати перевагу останньому, так як він розрахований на конкретну концентрацію і вид мікроорганізмів.

При бажанні на дно баночки можна налити сироп або покласти фрукти, тільки їх перед цим необхідно обдати окропом, щоб уникнути порушення консистенції готового продукту.

При виникненні бажання приготувати в йогуртниці кефіру або зметені, варто пам'ятати, що для них використовується зовсім інший вид закваски.

Читайте відгуки про мукозит композитум та інші корисні статті, щоб дізнатися багато корисної інформації для підтримки свого здоров'я.