Главная → Що корисно їсти для зміцнення волосся

Що корисно їсти для зміцнення волосся

Випадання волосся — це дуже велика неприємність для багатьох. Ми можемо спостерігати сезонне випадання волосся, що само по собі цілком нормальне явище, але тільки в тому випадку, якщо їх небагато.

Коли ж волосся випадає клаптями, то час бити на сполох і намагатися виправити ситуацію. Наприклад, ви можете трохи нормалізувати своє харчування, розбавивши звичний раціон деякими корисними продуктами. Перегляньте таблицю вмісту вітамінів, щоб знати, які продукти на що впливають.

Роздрукуйте собі її і повісьте на холодильник, щоб харчуватися максимально збалансовано.

Що корисно їсти для зміцнення волосся

Що ж в першу чергу допомагає зміцненню волосся?

Зелені овочі. Це можуть бути салати, зелень, брокколі, капуста, огірки. У них містяться ті необхідні елементи, які виробляють необхідну кількість шкірного сала, а це відмінний кондиціонер для волосся в натуральному вигляді.

Боби, квасоля, чечевиця. Вони додадуть в організм залізо, цинк, біотин, а ті в свою чергу вплинуть на зміцнення волосся. Крім того, салат з квасолею дуже смачний і поживний, тому бобові можна вживати мало не кожен день.

Горіхи. Будь-які види горіхів поставляють в організм велику кількість цинку, а без нього взагалі нічого говорити про волосся. Такий же ефект на волосся надасть і цільне зерно.

Трохи разнообразив меню цими продуктами, ви досягнете того, щоб ваше волосся прийшли в відмінний стан.