Главная → Як прискорити обмін речовин

Як прискорити обмін речовин

Багато хто задається питанням, як прискорити обмін речовин. Адже цей процес дійсно впливає на наявність або навпаки відсутність зайвого жиру. Чому одні можуть з'їсти багато і не поправитися, а інші навіть від повітря поправляються?

За це якраз і відповідальний метаболізм.

Спортивні медики стверджують, що обмін речовин можна прискорювати, якщо потрібно скинути зайву вагу.

Для початку визначіться, чи дійсно саме метаболізм є причиною зайвої ваги. Для цього потрібно провести тест. Він простий, але зажадає від вас деяких зусиль і одного дня для експерименту.

Як прискорити обмін речовин

1. Напередодні ввечері утримайтеся від прийому їжі за 4 години до відходу до сну.

2. Рано вранці, до прийому їжі, проведіть 30-хвилинну зарядку. Підійдуть стрибки зі скакалкою, стрибки зі помахами, біг на місці.

3. Ваш раціон в цей день повинен включати: на сніданок невелику порцію сиру (200 г) і банан, в обід з'їжте овочевий суп, на полудень — одну середню грушу, а на вечерю — відварену рибу.

4. Наступним ранком встаньте на ваги, і якщо ваш вага знизилася на 100 — 200 г, то у вас нормальний метаболізм. Якщо ж ні, то в цьому випадку можна вживати заходів для прискорення обміну речовин.

Обмін речовин і харчування

Неправильне харчування — це перше джерело уповільнення метаболізму. Особливо це стосується постійно худнуть людей, так як і систематичне переїдання, і систематичне недоїдання провокує організм зберігати накопичені запаси на «чорний день».

У першому випадку вам варто ретельно стежити за кількістю і якістю прийомів їжі. На перших порах в буквальному сенсі ведіть облік. Проаналізуйте свій раціон, замініть шкідливі продукти корисними, про це більш докладно ви дізнаєтеся тут.

У другому ж випадку вам потрібно також поліпшити якість свого харчування. Більше свіжих овочів і фруктів в раціоні неодмінно налаштують ваш організм на потрібний лад.

Як прискорити обмін речовин

Обмін речовин і фізичні навантаження

Щоб прискорити метаболізм, підійдуть такі тренування як: вправи з гантелями, тренування в тренажерному залі, пілатес, каланетика. Вибирайте те, що вам більше подобається.

Кардионагрузки також важливі для прискорення речовин. Виняток становлять тільки заняття аеробікою, так як саме такого типу вправи якраз можуть сповільнити обмін речовин. Тут більше підійдуть стрейчинг або йога.

Обмін речовин і ритм життя

Швидкість вашого метаболізму — це результат і вашого способу життя. Якщо ви до цього вели сидячий спосіб життя, то його потрібно розбавляти фізичними навантаженнями. Міняйте стиль життя поступово. Не відмовляйте собі в задоволеннях, але перетворює їх. Наприклад, вечірній серіал можна подивитися і вранці на біговій доріжці.

Не забувайте і про інші способи схуднення, наприклад, про 25 кадр схуднення. Можливо, це саме те, що допоможе вам.

Також вам допоможуть деякі рекомендації для схуднення.