Главная → Висівки для схуднення

Висівки для схуднення

Вже давно дієтологи всього світу звернули увагу на корисні властивості висівок, завдяки високому вмісту в них цінних харчових волокон, які нормалізують роботу кишечника і рівень цукру в крові. Також до переваг цього продукту відносять його здатність відновлювати мікрофлору кишечника і виводити з організму холестерин і токсини. Утримуючи воду, вони створюють відчуття ситості і сприяють виведенню шлаків з організму.

Висівки для схудненняВисівки на 15% складаються з протеїнів, а також таких необхідних людині мікроелементів, як магній і калій (дивитися таблицю мінералів). Магній застосовують при лікуванні гіпертонії, калій ж сприяє виведенню рідини з організму і просто необхідний для нормальної роботи серця.

Дієтологи радять вживати висівки з невеликою кількістю води. Існує декілька способів прийому висівок в їжу. Ви, наприклад, можете залити їх окропом і, через 20 хвилин слив надлишки рідини, з'їсти, запиваючи будь-яким молочним продуктом.

Або ж просто додати до вашого основного блюда, будь то каша, суп, овочеве рагу.

Необхідно пам'ятати, що висівки, як і будь-який інший продукт, потрібно вживати в помірних кількостях. Протягом першого тижня порція повинна становити 1 чайну ложку 3 рази на день, поступово збільшуючись до 1-2 столових ложок. Така схема прийому дозволить вам нормалізувати роботу кишківника, очистити організм і попрощатися із зайвими кілограмами.

Висівки для схуднення

При всіх корисних якостях висівок існують протипоказання до їх прийому. Так, якщо ви страждаєте виразковою хворобою, гастритом, колітом або ентеритом, до вживання цього продукту необхідно ставитися з обережністю, а в період загострення і зовсім припинити.

Якщо ви плануєте схуднути за допомогою висівок і хочете зробити це швидше, ви повинні пам'ятати, що перевищення добової норми цього продукту, яка становить 30 г на день, аж ніяк не буде корисним для вашого організму. Пам'ятайте, що непомірне вживання висівок може привести до метеоризму і здуття живота, порушення функції кишечника і, нарешті, до гіповітамінозу.

Читайте також Як прискорити обмін речовин.

Якщо у вашої близької людини намічається свято, влаштуйте романтичний подарунок на день народження, щоб ваш сюрприз запам'ятався винуватцеві торжества надовго.