Главная → Корисне оливкове масло

Корисне оливкове масло

Корисне оливкове масло містить 80% мононенасичених жирів, які необхідні для серця і судин. Жодне інше масло не може зрівнятися по корисності з оливковою саме з цієї причини. До того ж у складі цього цілющого еліксиру містяться поліфеноли та антиоксиданти.

Завдяки наявності таких корисних для здоров'я речовин, оливкова олія здатна знижувати «поганий» холестерин і підвищувати «хороший». А це в свою чергу попереджає серцеві захворювання і знижує ризик інсультів.

Оливкова олія допомагає покращувати обмін речовин і сприяє швидкому спалюванню калорій. Тому всім, хто стежить за своєю вагою, рекомендується перейти саме на оливкову олію.

Корисне оливкове маслоСеред плюсів використання цього масла в денному раціоні варто виділити поліпшення роботи мозку, зміцнення кісткових тканин, зниження ризику ракових захворювань.

Перераховані достоїнства оливкової олії безперечні, але це не означає, що тепер його потрібно їсти ложками. Замініть будь жир на корисне оливкове масло, використовуючи його в салатах або для піджарки яєць.

Якщо ви ніколи не купували масло, то вибирайте по можливості саме олія першого віджиму. У ньому збережені всі такі потрібні поліфеноли та антиоксиданти.

За підтримки: Панорамні окуляри захисні РОСОМЗ відрізняються практичністю і зручністю під час носіння. Їх можна використовувати під час роботи з металами, золою, вугіллям, будівельними розчинами.