Главная → 10 помилок при схудненні

10 помилок при схудненні

Схуднення — це хвилююча багатьох тема, в якій не завжди вдається досягти позитивних результатів. Які помилки найчастіше виникають при прагненні схуднути?

10 помилок при схудненні

1. Малорухливий спосіб життя

Не обов'язково виснажувати себе фізичними вправами або через силу ходити в спортзал. Але варто все-таки проаналізувати свій звичайний спосіб життя, зрозуміти, як часто ви ходите пішки, дихаєте свіжим повітрям на природі. У багатьох сьогодні робота інтелектуальна, а тому фізично пасивна.

Використовуйте будь-яку можливість, щоб більше рухатися. Важливо: рух повинен приносити вам задоволення і тільки тоді це принесе результати.

2. Недостатня кількість води

Дуже важливо вживати достатню кількість води, щоб організм не страждав від зневоднення. Але варто пам'ятати, що мова в даному випадку йде саме про воду, а не про газованих напоях і соках з пакетів. Читайте, наскільки важливо значення води для організму, щоб зрозуміти цю тему більш детально.

10 помилок при схудненні

3. Куріння

Нікотин порушує обмін речовин в організмі і негативно впливає на роботу всього шлунково-кишкового тракту, що в кінцевому підсумку призводить до неправильного засвоєнню їжі і збільшення ваги.

4. Щільні прийоми їжі в другій половині дня

Справитися з важкою їжею організму легше саме в дообеденное час. Увечері організм вже налаштовується на сон і уповільнює всі процеси. А значить, все з'їдене ввечері засвоюється гірше, ніж вдень.

5. Зацикленість на певних продуктах

Звички в харчуванні призводять до того, що якихось поживних речовин і вітамінів не вистачає. Введіть у свій раціон більше свіжих фруктів і овочів, які їжте тільки на порожній шлунок. Цього буде цілком достатньо, щоб навіть при періодичному споживанні смаженого м'яса і рафінованих продуктів організм отримував необхідні мікроелементи.

10 помилок при схудненні

6. Відсутність справді корисних продуктів в раціоні

До корисних продуктів відносяться всі природні не перероблені продукти. Все інше, так чи інакше, викликає проблеми у травленні. Якщо ви звикли харчуватися тільки макаронами, то ваш організм буде відчувати голод по вітамінам, яких він не отримує. Таким чином, ми повертаємося до того, що написано в пункті 5: більше свіжих овочів, фруктів, бобових, ягід і простої води.

Це основа здорового і повноцінного харчування.

7. Великі перерви між прийомами їжі

Нічого страшного, якщо людина пропускає прийоми їжі, але якщо у вас є зайва вага, то для вас це вкрай небажано (Правильне харчування для схуднення: меню і рекомендації).

8. Поганий сон і недосипання

На перший погляд здається дивним, як сон пов'язаний зі збільшенням ваги. Але регулярні недосипання ведуть до погіршення загального стану організму, тому страждає і травлення.

10 помилок при схудненні

9. Бажання схуднути швидко

Людина набирає вагу поступово. Він не може видужати за ніч на 10 кг, цей процес відбувається повільно. Таким же чином можна і схуднути швидко, це протиприродно і викликає сильний стрес в організму.

Будьте терплячі до себе і не форсуйте події, адже спорудити можна собі більше нашкодити, ніж допомогти.

10. Ігнорування психологічного чинника

Тварини інстинктивно їдять стільки, скільки необхідно для підтримки себе у відмінній формі. У людини ж сюди приплюсовується психологічний фактор, коли ми можемо використовувати їжу як залежність. Спроби заїдати стреси, заливати образи, йти в обжерливість — все це проблеми психологічні.

І якщо ви почнете сміливо дивитися своїм страхам і проблемам в обличчя, то і процес схуднення теж стане простіше.

Для себе ще візьміть кілька порад в статті Як харчуватися, щоб схуднути.