Главная → Корисні властивості грейпфрута

Корисні властивості грейпфрута

Люди часто купують мандарини й апельсини і не звертають уваги на їх родича — грейпфрут, корисні властивості якого дуже різноманітні. Напевно багато його не люблять за специфічного смаку. А чи знаєте ви, що грейпфрут у декілька разів корисніше своїх побратимів?

Він містить безліч корисних вітамінів, головні з яких — А, С, В1 і В2; серед хімічних елементів — фосфор, залізо, кобальт, цинк, фтор, магній, кальцій, натрій, калій.

Корисні властивості грейпфрута

Не обов'язково їсти весь грейпфрут, достатньо і половинки, щоб забезпечити свій організм всіма корисними елементами, він очищає судини і зміцнює імунітет, сприяє зниженню ваги і виводить з організму рідину і холестерин. Корисні властивості грейпфрута можна перераховувати нескінченно.

Для людей, які страждають підвищеним тиском, сік грейпфрута є найкращими ліками. А також сік цього чудового фрукта очищає веснянки і допомагає при кровотечах, і, звичайно ж, він дуже корисний для тих, хто переніс вірусні захворювання (грип, ангіна).

Корисні властивості грейпфрута

Грейпфрут приводить в норму функції печінки і травлення. А вживаючи грейпфрут на ніч, ви рятуєте себе від важкості у шлунку і від безсоння. Грейпфрут також позбавить вас від депресії, а ароматизовані свічки з маслом грейпфрута допоможуть вам розслабитися, і втома відступить.

Але є і протипоказання. Наприклад, людям страждаючим виразкою шлунка, сік грейпфрута вживати заборонено. Також грейпфрут протипоказаний хворим хронічними захворюваннями нирок і печінки, циститом і гепатитом. Якщо ви страждаєте гіпертонією і п'єте таблетки, то не можна поєднувати ліки і плоди грейпфрута, а також не можна їх вживати жінкам, які приймають гормональні препарати.

Вся справа в тому, що сік грейпфрута перешкоджає нормальному засвоєнню ліків.

Також зверніть увагу на корисні властивості авокадо.

Для тих, хто хоче мати більше можливостей для перегляду фільмів, музики та читання корисної інформації, необхідно купити оптичний накопичувач, завдяки якому ресурси ПК збільшаться в рази.