Главная → Самі низькокалорійні продукти

Самі низькокалорійні продукти

Будь-який продукт містить калорії, які дають нам енергію. Але деякі продукти дуже калорійні при тому способі життя, який ми зазвичай ведемо. Якщо ви стежите за своїм харчуванням і намагаєтеся скоротити кількість споживаних калорій, то нижче ви можете почитати, які є самі низькокалорійні продукти.

Список запропонував Джой Бауер, відомий фахівець в області здорового харчування.

Самі низькокалорійні продукти

Креветки

Одна креветка містить тільки 8 калорій. При цьому в ній багато білка, який в свою чергу знижує апетит і поліпшує метаболізм.

Помідори черрі

У невеликої порції помідорів чері міститься 30 калорій. Тому як гарнір до основного блюда ці маленькі томати просто ідеальні.

Самі низькокалорійні продукти

Яєчний білок

Всього 17 калорій містить яєчний білок. Саме тому сніданок з омлету і овочів так популярний. Легка і поживна їжа — найкращий початок дня.

Огірки

У огірку не більше 45 калорій, при цьому багато рідини і корисних речовин. Не забувайте, що самої смачної і корисної їжею вважається саме природна і необроблена. Тому перекус у вигляді салату з огірків ніяк не позначиться на вашій фігурі, а навіть навпаки.

Самі низькокалорійні продукти

Грейпфрут

Один фрукт містить не більше 120 калорій, а його користь для здоров'я неймовірна. Читайте більш докладно про корисні властивості грейпфрута.

Заморожена черешня

Останній продукт в списку «Найбільш низькокалорійні продукти». Один стакан заморожених ягід містить 110 калорій. Це відмінна альтернатива будь-яким десертів, особливо в холодну пору року.

За підтримки: Здивуйте свою другу половинку. Прикольні поздоровлення з ювілеєм чоловікові — це можливо зробити свято ще приємніше.