Главная → Принципи схуднення

Принципи схуднення

Традиційно, перед черговим літнім сезоном в гонитві за ідеальними формами тіла багато хто починає ретельніше стежити за харчуванням. Щоб цей процес пройшов успішно, необхідно враховувати принципи схуднення.

1. По можливості виключити або скоротити в денному раціоні: цукор і продукти, його містять; борошно і все борошняне, картоплю; рис (замінюємо на бурий і дикий рис); соки (саме в пакетах); ковбаси, сосиски і різні копченості; жирне м'ясо. Радісна новина полягає в тому, що вже через час ви відчуєте себе набагато краще, думки проясняться, в животі буде легкість, а вранці ви будете більш енергійним і все це завдяки невеликим змінам у харчуванні.

Принципи схуднення

2. Сніданок — завжди повинен бути! Краще не вечеряти, але снідати завжди. Відмовившись від сніданку, ви з'їсте в обід і вечеря набагато більше.

А підібрати домашні рецепти для сніданку не так вже й важко.

3. На сніданок краще всього підійдуть вуглеводи (наприклад, каша з борошна грубого помелу) або білковий омлет. Свіжовичавлений сік, фрукти. Такі вуглеводи є повільними, вони не відкладуться відразу в жир, як це зроблять швидкі вуглеводи з білого хліба, макаронів чи булочки.

4. Щоб вуглеводи не перетворилися на жир, їх треба вживати до 18.00 вечора. У тому числі і фрукти.

5. Окремо вживати жири від вуглеводів.

6. Фрукти — самостійне блюдо, яке вживається не раніше, ніж за 20 хвилин до їди або через стільки ж після.

Принципи схуднення

7. Не запивати основні прийоми їжі! Тільки через 30-50 хв можна пити. Інакше все корисне не встигне засвоїтися перед тим, як покине організм.

8. У день випивати не менше 1 літра води, а краще всі 2.

9. Будь-яке обмеження в їжі і калоріях не робити різко: чревато поверненням кілограмів в подвійному об'ємі.

10. Розрахувати достатню кількість калорій на добу для свого організму. Якщо не перевищувати отриманий показник, вага почне йти.

Якщо ви запам'ятаєте ці принципи схуднення, то зможете назавжди забути про зайву вагу.