Главная → Нестача вітаміну А

Нестача вітаміну А

Вітаміни — це складні хімічні сполуки, які необхідні для підживлення нашого організму. Щоб отримувати їх в достатній кількості, почитайте статтю про те, як зберегти вітаміни в продуктах.

Нестача вітаміну А в першу чергу завжди позначається на шкірі, очах і волоссі. Цей вітамін часто називають шкірним, саме через його здатність відновлювати шкірні покриви. Якщо позбавити свій організм цього вітаміну, то вже незабаром можна помітити, як шкіра стає сухуватою, а через це морщиться і швидше старіє.

Звідкись з'являються прищі і лупа на голові, а нігті стають більш крихкими.

nedostatok-vitamina-a-1

Дещо неприємне відбувається і з очима, зір погіршується, а при тьмяному освітленні вже стає складно що-небудь розглянути. Якщо ви помітили у себе ці симптоми, значить, ви відчуваєте недолік вітаміну А. Найжахливіше, що може статися в результаті серйозної нестачі ретинолу — це руйнування очної оболонки.

Але не поспішайте бігти в аптеку за вітамінами. Давайте розберемося, де можна дістати вітамін А і чим викликаний його недолік. Вважається, що вітамін А знаходиться в наступних джерелах: печінка, риб'ячий жир, нирки, яйця, молочні продукти, моркву, зелень, гарбуз, абрикоси, кавун, диня і інші яскраво забарвлені овочі і фрукти.

Продукти тваринного походження (печінка, яйця, молоко) містять безпосередньо ретинол, тобто сам вітамін А, а от фрукти та овочі содержан не сам вітамін, а провітамін А або бета-каротин, який тільки при надходженні в організм перетворюється на вітамін А і то, якщо є необхідність у нього перетворюватися, тобто коли присутня недолік вітаміну А.

nedostatok-vitamina-a-2

Виходить, що вживаючи нирки-печінка-молоко, наш організм отримує вже вироблений тваринам вітамін А, тобто кінцевий продукт (!). А коли ми їмо моркву або зелень, то молекула бета-каротину потрапляє в тонкий кишечник, розщеплюються там і утворюють дві молекули готового вітаміну А, з тією суттєвою різницею, що цю вітамінки виробила не корова, а ваш власний тонкий кишечник, тому він і впливає на організм по-іншому.

Можна їсти чужих нирок скільки завгодно, але різниця між продуктами тваринного і рослинного походження настільки величезна, що в одному випадку проблем зі шкірою та очима взагалі не буде, а в іншому доведеться ще й додаткові замінники пити, а це взагалі синтетика з купою побічних ефектів аж до патологій під час вагітності, якщо з ними ще й переборщити.

Тому більше саме свіжих овочів і фруктів, і не в обробленому вигляді, коли всі вітаміни повмирають, і не після основного прийому їжі (зразок м'яса, борщу), коли шлунок набитий, про що ви більш докладно можете почитати в статті користь фруктів, а в свіжому вигляді і натщесерце, тоді з вашим зором і шкірою буде все відмінно. :)

Щоб вам було приємно готувати, зверніть увагу на кухні. Вибирайте підходящу для себе по функціоналу і дизайну.