Главная → Ось і все, що потрібно для бадьорого ранку.

Ось і все, що потрібно для бадьорого ранку.

Яким повинен бути корисний сніданок? Грунтуючись на трьох простих правилах, які ви зможете прочитати нижче, ви зможете зарядити себе на весь день і правильно налаштуватися.

1. Склянка води. Побите правило — 1,5-2 літри в день, тим не менше, має діяти для кожної людини. Не варто підраховувати, скільки ви випили, але важливо пити саме чисту без газу воду і стільки, скільки хочеться.

Практично вся їжа з газованими напоями (крім фруктів та овочів), позбавляє нас необхідних запасів рідини, а зневоднення проявляється поступово і непомітно, наприклад, в старінні.

Корисний сніданок

2. Фрукти або свіжовичавлені соки. Ніщо так благотворно не впливає на людину як свіжі фрукти натщесерце. Всі необхідні мінерали і вітаміни надійдуть в організм прямо за призначенням з максимальною ефективністю для вашого здоров'я.

Можна пити й молоко, якщо ви його любите.

3. Клітковина. Вона відмінно впливає на травлення і допомагає знижувати вагу, кому це необхідно. Тут є один дуже цікавий момент: поки людина не навчилася обробляти і очищати продукти, про клітковині ніхто й не думав. Це зараз вона для нас така корисна, але міститься вона в мигдалі, в цільнозерновий пшениці, в бобах, в яблуках та інших природних продуктах.

Тобто, достатньо їсти висівки, овочі, фрукти в цілісному вигляді, щоб клітковина допомагала шлунку підтримувати харчування на потрібно рівні.

Ось і все, що потрібно для бадьорого ранку. : Wink: