Главная → Коли сіль потрапляє в шлунок, вона вбирає органічний кальцій, тим самим позбавляючи будівельного матеріалу весь організм.

Коли сіль потрапляє в шлунок, вона вбирає органічний кальцій, тим самим позбавляючи будівельного матеріалу весь організм.

1. Сіль не містить ніяких вітамінів і мінералів, необхідних для нашого організму, тому шкоду солі очевидний.

2. Людський організм не здатний переробляти і асимілювати сіль, яка в результаті тільки відкладається на стінках судин, поступово сприяючи всіляких захворювань серця.

3. Сіль викликає загальну дратівливість всієї нервової системи і шкоду солі позначається не тільки на тілі, а й на психіці.

4. Коли сіль потрапляє в шлунок, вона вбирає органічний кальцій, тим самим позбавляючи будівельного матеріалу весь організм.

Шкода солі: 7 серйозних аргументів

5. Після занадто солоних продуктів організм інстинктивно хоче вимити весь шкоду солі, отруйні речовини, а ми сприймаємо це в порядку речей. Краще їсти стиглі екзотичні фрукти і пити багато води, якщо ви вже зовсім не можете відмовитися від солі.

6. Якщо нирки не справляються з надійшла в організм сіллю, то вона починає переміщатися в стопи та ікри ніг, від чого відбувається набрякання і в наслідок венозний розширення.

7. Несолона їжа здається нам прісної, але це відбувається тільки в силу набутих звичок. М'ясо, яке є неприродним продуктом харчування для людини, звичайно ж, потребує набутті хоч якогось смаку, що й досягається за допомогою солі. Фрукти само, як натуральні продукти харчування, не мають потребу в придбанні смаку.

Якщо ви хочете відмовитися від вживання солі, то використовуйте природні підсилювачі смаку: Часник, перець, зелень, цибуля в помірних кількостях.

Шкода солі: 7 серйозних аргументів