Главная → Як облаштувати кухню

Як облаштувати кухню

У кухні нової квартири вже є мийка і плита. До них підведені комунікації, і чіпати їх небажано, щоб не створити собі ще більше проблем. Вони нехай залишаються на місці, а краще подумати, як розташувати все інше щодо них.

Перш ніж заносити на кухню важкі речі, треба продумати заздалегідь, куди що ставити. Сьогодні кухня на замовлення Дніпропетровськ робиться, виходячи з будь-яких переваг, але потрібно враховувати деякі важливі моменти при облаштуванні будь-якої кухні.

Логічно буде шафа з посудом і сушарку для посуду розташувати поруч з мийкою. Тумбочку з каструлями і сковорідками не завадить розташувати біля плити.

Як облаштувати кухню

Обідній і робочий столи доведеться розташовувати, виходячи з положення встановленого уже шафи. Робочий стіл слід встановити поряд із плитою, а обідній — навпаки, подалі від плити. Встановлюючи обідній стіл, потрібно врахувати, як будуть сидіти за ним члени сім'ї.

Може бути, його доведеться не ставити впритул до стіни.

Якщо мається кухонний кутовий диван, його встановлюють у найдальший кут від плити, мийки і робочого столу, а перед ним — обідній стіл.

Холодильник ставлять подалі від вікна, щоб на нього не падали сонячні промені, і подалі від плити. Біля мийки можна розмістити посудомийну машину. Треба простежити, щоб меблі не загороджувала розетки, без яких на кухні ніяк не можна.

Розташувавши, нарешті, можна зайнятися текстильним облаштуванням кухні. Перш, ніж йти в магазин за новими шторами, рушниками та кухонними клейонками, потрібно подумати, який спектр більше підійде до обстановки кухні, щоб вона радувала око, адже кухня — це улюблене місце перебування всієї родини.