Главная → Худнемо за допомогою мобільного телефону

Худнемо за допомогою мобільного телефону

Худнемо за допомогою мобільного телефонуАнглійське агентство з харчових стандартів з'ясувало, що 80% англійців поняття не мають про правильне харчування (як харчуватися, щоб схуднути), що показало глибину проблеми інформування населення про здоровий раціоні.

Так, дівчина на ім'я Шеллі Хендерсон в 22 роки важила 114 кг. Ніякі дієти їй не допомагали. Молода дівчина стала заручницею власної ваги, який не дозволяв їй жити повним життям.

Все змінилося, коли Шеллі стала використовувати лічильник калорій — додаток для мобільного телефону. Аналізуючи з його допомогою свій раціон, Шеллі, працюючи офіціанткою в барі, і не відмовляючись від різної смакоти, прийшла в жах і кардинально переглянула своє харчування.

Завдяки лічильнику, дівчина змогла схуднути майже на 50 кг всього за десять місяців. Тепер вона не тільки може дозволити собі носити одяг значно менших розмірів, але і вже підібрала симпатичний купальник, щоб відправитися до моря.

Мобільні додатки хороші тим, що завжди під рукою. Вам не потрібно носити з собою зошити з нотатками, які завжди губляться або величезні книги, щоб заглядати в них кожен раз. Ви просто вибираєте собі підходящі телефони nokia з сенсорним екраном і встановлюєте потрібні програми. Це просто, легко і зручно.

Так ви завжди зможете знати про кількість споживаних калорій.