Главная → Які десерти вибирати, щоб залишатися у формі

Які десерти вибирати, щоб залишатися у формі

Постійне споживання в їжу калорійних продуктів може призвести до втрати прекрасної фігури. А адже людей, здатних з легкістю відмовитися від улюблених ласощів не так багато. Як же можна залишатися у формі, але при цьому дозволяти собі смачні десерти?

Які десерти вибирати, щоб залишатися у формі

Відповідь проста: потрібно просто правильно вибирати десерти.

Для того, щоб визначити, від якого десерту ваша фігура не постраждає, а від якого почне «розпливатися», необхідно з'ясувати, з чого ж цей десерт складається.

Перше, на що слід звернути свою увагу, це жири. Крім того, що їх повинно бути мало, вони повинні бути ще й якісними. Якщо до складу десерту входять так звані «транс жири», краще від нього відмовитися.

Друге: якщо в списку інших інгредієнтів ви побачили цілий перелік барвників, консервантів, харчових добавок і т. п., у ваших інтересах такий десерт не пробувати, бо як компоненти можуть викликати залежність, як, наприклад, глутамат натрію.

Які десерти вибирати, щоб залишатися у формі

І взагалі, чим менше інгредієнтів у складі, тим краще. На жаль, магазинні десерти не відрізняються корисними властивостями, оскільки містять не лише барвники і добавки, але і маргарин замість масла. І в результаті такого харчування вам скоро доведеться сильно себе обмежувати.

До речі, на http://slimdown.ru/190-dieta-ksenii-borodinoj.html ви можете дізнатися про дієту Бородіної.

Зіставивши все вище сказане, кращий десерт — це десерт, приготований самостійно, оскільки ви будете впевнені в складі страви. Наприклад, ви можете приготувати дієтичний торт з полуниці.

Які десерти вибирати, щоб залишатися у формі

Ідеальним десертом є штрудель з ягідною начинкою, слідом за ним йде морозиво та італійське тірамісу. Ці два десерту хоч і містять в собі достатню кількість калорій, але вживаючи їх маленькими порціями, вони фігуру не зіпсують.

Також не завдадуть колосального шкоди домашні печива, з'їдені в першій половині дня після клітковини.

Найкращими же десертами є мед, чорний шоколад і сухофрукти.