Главная → Як схуднути без дієт

Як схуднути без дієт

При бажанні схуднути перші думки — сісти на строгу дієту. Але, як правило, дієти малоефективні і болісні. Як же тоді бути, якщо хочеться мати красиву і підтягнуту фігуру?

Першим ділом подумайте про метаболізм. Це один з найважливіших аспектів. Якщо у вас повільний обмін речовин (Як прискорити обмін речовин), то кожна булочка або пончик тут же будуть відкладатися у вас на боках. Щоб схуднути без дієт, необхідно харчуватися дрібно і часто.

Починайте з сніданку і ніколи не пропускайте цей прийом їжі, для прискорення метаболізму він особливо важливий. Потім харчуйтеся кожні 3 години.

Як схуднути без дієт

При такому режимі дійсно важко переїсти, а значить, ви не будете в голодному нападі накидатися на бутерброди в кінці дня. Та й самого голоду протягом дня ви не будете відчувати.

Що стосується якості їжі, то це повинна бути різноманітна і багата необхідними для організму вітамінами, мінералами, клітковиною, білками, жирами і вуглеводами. Так, важливо, щоб все це було присутнє, по можливості, вибирайте тільки «правильні» продукти. Наприклад, якщо хліб, то з висівками, якщо овочі, то свіжі, якщо солодощі, то сухофрукти.

Як схуднути без дієт

Щоб замінити більшу частину шкідливих продуктів на правильні, читайте статтю Чим замінити шкідливі продукти.

Перестаньте сидіти на дієтах і не позбавляйте свій організм важливих мікроелементів, необхідних для здоров'я і гарного самопочуття. Коли такий режим дня стане для вас звичним і ви захочете скинути зайві кілограми, то прибирайте 20% ккал з раціону, але не більше, інакше ваше тіло подумає, що воно знову на голодній дієті. Не забувайте і про фізичні навантаження, поєднуйте силові й кардиоупражнения.

Для схуднення важливі не дієти і знущання над своїм тілом, а раціональне і правильне харчування. Якщо це буде основою вашого життя, то зайві солодощі не будуть шкодити вашій фігурі.