Главная → Швидке схуднення —- користь чи шкода?

Швидке схуднення —- користь чи шкода?

У житті кожної жінки трапляються такі моменти, коли щось необхідно поміняти за лічені дні. І найчастіше цим «чимось» виявляються пара-трійка зайвих кілограмів. Багато дівчат і дівчата впадають у крайнощі, віддаючись голодування тривалістю в 5 днів або того гірше — тиждень.

Варто відзначити, що витримують такої «марафон» найчастіше зовсім небагато, але ці горе-переможниці в боротьбі із зайвою вагою постають перед публікою з блідим кольором шкіри і неймовірно сумними очима. Але через тиждень-другий панночка від'їдається, і добре, якщо набирає все втрачені кілограми, а не набагато більше. Щоб таких неприємних ситуацій не траплялося, слід дотримувати деякі правила.

Наступні рекомендації підкажуть як швидко схуднути без шкоди для здоров'я.

Швидке схуднення - користь чи шкода?

1. Перш за все, для досягнення доброго результату у вкрай маленькі терміни необхідно скорегувати раціон харчування. З нього потрібно виключити все жирне: м'ясо, яйця, ковбасу, масло, солодке і борошняне. Норма прийому жирів — 1 столова ложка в чистому вигляді.

Тобто, легкий салатик з овочів цілком можна заправити невеликою кількістю оливкової або будь-якого іншого рослинного масла, і не варто хвилюватися, що воно додасть парочку зайвих грамів.

2. З жирами розібралися, тепер — до вуглеводів. Макарони, хліб, цукерки, шоколад, і навіть молоко слід поки притримати в холодильнику. Кожен спожитий вуглевод може зіграти в процесі екстреного схуднення злий жарт.

Тому про них краще забути. Ну, принаймні — на недельку …

3. На час схуднення варто забути про покупку в магазинах консервів, газованих солодких напоїв, соків та іншої хімії. Вже це ніколи не допомагало скинути зайву вагу, краще віддати перевагу все натуральне: фрукти, овочі, кефір та інше.

4. Рух — це життя! Саме цей принцип повинен стати головною заповіддю для всіх тих, що худнуть. Але дуже захоплюватися заняттями спортом теж не варто, особливо в час, коли організм ослаблений. Вранці, наприклад, можна 30-40 хвилин побігати на вулиці або біговій доріжці. Для цього необхідно знати, як правильно бігати.

Не дуже швидко, розмірено дотримуючись принципів правильного дихання. Заняття фізкультурою ввечері повинні тривати не більше півгодини і закінчуватися не менш ніж за 3 години до відходу до сну.

5. Під час екстреного схуднення вкрай необхідно збільшити споживання води. І не магазинної газованої, а звичайної чистої або кип'яченій. Денна норма вживання води повинна бути збільшена приблизно на 2.5 літра.

Багато хто знає, як схуднути за тиждень, але вони навіть не здогадуються про наслідки, яке це тягне за собою. Але щоб схуднення, нехай навіть і швидке, приносило організму тільки користь, необхідно підходити до цього з розумом, а нездоровий фанатизм відкласти в далекий ящик.