Главная → Деякі аспекти сучасної стоматології

Деякі аспекти сучасної стоматології

Стоматологічне здоров'я — це завжди було важливо. І справа не в тому, що коли зуб болить, то це по-справжньому боляче, справа в тому, що від поганого стану зубів може сильно страждати весь організм.

Навіть якщо ви не були в стоматологічній клініці дуже давно, прийому лікаря боятися все одно не треба. Сучасна стоматологія робить все можливе, щоб з точки зору пацієнта візити до стоматолога були максимально комфортні.

Що важливо, що не тільки комфорт є відмінною рисою всіх сучасних стоматологічних клінік, але і високу якість лікування і протезування зубів. Відгуки про протезування, в тому числі про імплантацію на сьогоднішній день існують тільки хороші, адже цю процедуру вже досить давно навчилися робити по-справжньому якісно.

Лікування карієсу у випадку, коли хвороба запущено раніше було ускладнене тим, що депульпірованія робити не так просто, як здається. Основна складність цієї процедури завжди полягала в тому, що лікар не бачить, наскільки якісно запломбовані канал. Звичайно, частково це можна побачити на крупній рентгенівському знімку, проте в даний час для цього існує досить складні інструменти, які дозволяють гарантувати, що пломбування каналів зуба буде вироблено ретельно.

Раніше багато складнощів було і з проведенням імплантації зубів. Зараз переважна більшість цих складнощів з успіхом подолано, хоча в той же час це не означає, що сучасній стоматології абсолютно нікуди розвиватися.

Великі досягнення зараз існують і в ортодонтії, хоча багато хто вважає, що брекети ніяк не змінилися за останні роки. Звичайно, так вважати абсолютно невірно, особливо, якщо врахувати, що змінилися не тільки матеріали, з яких їх виготовляють, але й типи кріплень.

Звичайно, всі види брекетів мають свої особливості. Наприклад, лінгвальні брекети абсолютно невидимі при носінні, але в теж час, зменшуючи простір в ротовій порожнині, вони часто міняють (на перший час) дикцію людини.

Безумовно, і до таких брекетів будь-яка людина досить швидко звикає, тобто вже через тиждень ви знову будете розмовляти як зазвичай, хоча перший тиждень з вимовою ряду звуків можуть виникнути певні проблеми.

Все вищесказане ще раз свідчить про те, що про здоров'я зубів потрібно турбуватися і, звичайно, потрібно берегти його.