Главная → Харчування під час подорожі

Харчування під час подорожі

Нарешті довгоочікувана відпустка і ви вирішили відправитися в подорож. Найперше, про що слід подбати, як на час самої поїздки, так і на час перебування поза домом — це гарне правильне харчування.

Харчування під час подорожі

Купуючи путівки, наприклад, Джемете відпочинок 2013, відразу уточніть питання, що стосуються харчування: де ви будете харчуватися і чим. Добре якщо готель, готель або пансіонат подбають про вашому харчуванні, але все ж дещо вам доведеться робити самим.

У будь-якому випадку про перекус в дорозі вам буде потрібно думати заздалегідь. Дієтологи не радять набирати з собою картошечек, швидкої вермішелі, які можна приготувати за хвилину. Краще купіть фрукти, сухофрукти, горіхи, хлібці, бутерброди (без швидкопсувних продуктів), але теж не перестарайтеся.

Харчування під час подорожі

Обов'язково майте при собі чай і термос з окропом. Подбайте про достатню кількість води на час дорожнього подорожі. Краще не варто їсти в придорожніх кафе, але якщо все ж таки не можете втриматись, то краще замовляти знайомі страви.

А то раптом з'ясується, що у вас на щось алергія. По можливості їжте супи і салати з рослинною олією, не забувайте, що щось зіпсоване ховається в майонезі та спеціях.

Ще один важливий момент для дієти під час подорожі — це заняття спортом. Обов'язково робіть щось, а не просто лежите на одному місці. Це може бути що завгодно, прогулянки пішки, плавання, спортзал, біг.

Найголовніше — ви повинні цим насолоджуватися.