Главная → Васабі: гірчиця для суші

Васабі: гірчиця для суші

Останнім часом велика кількість європейців захопилося японською кухнею. Різноманітні суші, локшина, приготовлена спеціальним чином з додаванням особливих приправ, подобаються великій кількості людей.

У кожному місті неодмінно є хоча б один суші-бар, наприклад, можна замовити суші з доставкою в Нижньому Новгороді, а хазяєчки намагаються освоїти секрети приготування в домашніх умовах. Ніхто не може уявити собі справжню японську кухню без знаменитого японського хрону — васабі.

Васабі: гірчиця для суші

Така рослина вирощують лише в Японії, і за спеціальних умов — обов'язково в гірській проточній воді при певній температурі. В їжу використовують всі частини васабі.

Деякі японці примудряються розводити цей хрін і вдома, але тоді він відрізняється за смаком і властивостями від хрону, вирощеного в природних умовах.

В інших країнах замість нього можуть використовувати лише імітацію, зроблену за допомогою барвників та спецій. Васабі є родичем звичайної гірчиці. Сама приправа, до якої всі звикли, виходить з кореня рослини, який висушують і перемелюють.

У васабі є багато корисних властивостей. Він уповільнює зростання ракових клітин, володіє антибактеріальними властивостями, також допомагає в лікуванні тромбофлебіту. Васабі може боротися і проти цвілевих грибків.

Саме тому його завжди подають з суші, з сирою рибою (Суші: всі за і проти).

Васабі: гірчиця для суші

Завдяки йому, суші набувають яскраво виражений смак. Васабі можна вживати і як болезаспокійливий, та й просто він підтримує гарний стан всього організму.

Слід пам'ятати, що не у всіх ресторанах можуть подати цей японський васабі. Найчастіше підсовують суміш гірчиці, хрону, крохмалю, фарбників. Це завжди залишається на совісті працівників і господаря закладів.

У великих кількостях вживати васабі не рекомендують, так як це може викликати гіпертонію. Також його не слід їсти людям із захворюваннями нирок і печінки.