Главная → Смачний подарунок: готуємо глінтвейн

Смачний подарунок: готуємо глінтвейн

Свято своєю урочистістю та неповторністю може розтопити лід навіть у вогкий вечір. Але гріє він душу, тіло ж, піддаючись ознобу, намагається самотньо зігрітися. Створити рівновагу між душевним запалом і теплотою тіла, допоможе вам піднесений святковий глінтвейн.

Для створення зігріваючого і пряного напою потрібно взяти червоне вино в якості базової складової. Наповнити ароматом його нам допоможуть спеції, серед яких запашна гвоздика і слабо пряний мускатний горіх. Для завершення ароматного букета нам знадобляться лимон, мед, цукор і вода.

тут

Пропорції такі: на 1 пляшку вина береться 6-7 свіжих гвоздичок, 1 штука мускатного горіха, трохи цукру, мед для додання солодкості і кілька часточок лимона.

Спеції підготовляємо першими. Кип'ятимо спочатку їх пару хвилин в ста мілілітрах води. Потім відставляємо і даємо настоятися аромату.

Через хвилин 15 він буде готовий. Коли відвар насититься ароматом, беремо ємність і розігріваємо приготоване вино разом з цукром, додаючи меду за смаком і лимон. Дочекавшись, коли вино трохи підігріється, додаємо приготований відвар. Все перемішуємо ретельно.

Прибираємо від вогню наш глінтвейн за момент до початку закипання.

Глінтвейн готовий і одразу ж підноситься до столу в виблискуючих та святкових, приготованих заздалегідь келихах. Пити його потрібно гарячим, вбираючи разом з ароматом чудових східних спецій терпкий смак вина.